پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

زیدان: دربی مادرید؟ چرا و چگونگی خاصی ندارد

زیدان: دربی مادرید؟ چرا و چگونگی خاصی ندارد

زیدان سرمربی رئال مادرید، پس از تساوی مقابل رئال سوسیداد، در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکا، زیدان پس از تساوی 1-1 مقابل رئال سوسیداد، در خصوص شرایط این بازی صحبت کرد. او گفت:

ما بازی خوبی از خودمان به نمایش گذاشتیم؛ شاید شروع خوبی نداشتیم اما موقعیت هایی برای گلزنی داشتیم؛ مخصوصا در نیمه اول. دو امتیاز خانگی را از دست دادیم اما تیم حریف هم بازی خوبی را ارائه کرد.
تغییر سیستم؟ من سیستم را تغییر دادم؛ چون از فشار و پرسینگ تیم راضی نبودم. تغییر سیستم به 3-3-4 بهتر جواب داد و بهتر بازی کردیم. تغییرات سیستم و تعویض ها در این بازی خوب پیش رفت. مجبور به تعویض بودیم؛ چرا که بعد از یک ساعت بازی، تیم خسته شده بود. در آخر باید بگویم که این تعویض ها برای تغییر در پویایی و چابکی تیم بود.
کم انرژی بودن تیم؟ ما باید آرام باشیم. خوب بازی کردیم و 3 یا 4 تغییر در تیم داشتیم. صبر، آرامش و استراحت. در طول فصل، فرصت هایی برای ما ایجاد می شود و به کارمان ادامه می دهیم.
دربی مادرید؟ حضور در دربی، چرا و چگونگی خاصی ندارد؛ باید به زمین برویم و بازی بزرگی از خودمان به نمایش بگذاریم.
تعویض مودریچ؟ ما فقط لوکا را بیرون کشیدیم تا فده وارد زمین شود. هیچ مشکلی با لوکا نداشتیم.
نتیجه عادلانه؟ ما استحقاق بیشتر از این ها را داشتیم؛ هم فرصت های بیشتری داشتیم و هم، بازی را تحت کنترل داشتیم.
قهرمانی در لالیگا؟ همه تیم ها، امتیاز از دست می دهند و ما هم این را می دانیم که باید از فرصت ها استفاده کنیم تا امتیاز بیشتری جمع کنیم. کارهای زیادی است که باید انجام دهیم. اوضاع، زمانی که بازی هایمان را می بریم، بهتر است. باید ادامه دهیم.
کریم بنزما؟ در فکر برگرداندن او هستیم. باید شرایطش را ارزیابی کنیم. او با تیم تمرین نکرده بود و در این دیدار نبود اما فردا شرایطش را بررسی می کنیم تا ببینیم چه می شود.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.