یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

ژوزه مورینیو: وقتی گرت بیل آماده باشد، حتی یک مربی پیدا نمی کنید که به او بازی ندهد

ژوزه مورینیو: وقتی گرت بیل آماده باشد، حتی یک مربی پیدا نمی کنید که به او بازی ندهد

ژوزه مورینیو می گوید گرت بیل بازی تاتنهام - برنلی همان گرت بیلی است که هر سرمربی در جهان آرزوی در اختیار داشتن او را خواهد داشت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، وینگر ولزی اسپرز درخشان ترین عملکرد خود در دوره دوم حضورش در این باشگاه را با ثبت ۲ گل و ۱ پاس گل در جریان پیروزی ۴-۰ روز گذشته تیمش برابر برنلی به نمایش گذاشت. بیل ۳۱ ساله در بازگشت به لندن چندان مورد استفاده قرار نگرفت و در این شرایط خیلی ها از پایان یافتن این ستاره صحبت می کردند ولی او نشان داد هنوز هم حرف های زیادی برای گفتن دارد تا مورینیو در او بگوید:

گاهی چیزهایی می نویسید و دوست دارید حرف هایی بزنید که صحت ندارند ولی اگر گرت بیل در شرایط خیلی خوبی به سر ببرد، حتی یک سرمربی هم در دنیا پیدا نمی کنید که به او بازی ندهد. اما حالا او بهتر از هر زمانی است. مسئله فقط دو گلی که زد نیست، بلکه کلا اشاره من به عملکرد جسمانی او است. او دیگر یک بازیکن بی تاثیر نیست و با سرعتی که به حرکاتش اضافه می کند، تحرک زیادی دارد. حتی در پستی که بازی می کند، گاهی در عرض حرکت می کند و گاهی هم به سمت خط طولی مایل می شود. او خیلی خوب بازی کرد و شرایط بسیار خوبی دارد. من برای تیم خوشحال هستم چون او کمک کرد تا تیم برنده شود و این مهم ترین چیز است. برای گرت هم خوشحالم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.