شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

بدشانسی ادامه‌دار استقلال با حسین حسینی

9 بازی و دو بــــرد!

9  بازی و دو بــــرد!

حسین حسینی روزهای خوبی را نمی‌گذراند. او بیشتر هفته‌ها، نیمکت نشین رشید مظاهری بوده و در هفته‌هایی که به میدان رفته، نه خودش عملکرد درخشانی داشته و نه استقلال توانسته خوب نتیجه بگیرند. بعد از اشتباه بزرگ بازی با نفت مسجدسلیمان، حسینی امروز دوباره فرصت بازی پیدا کرد و استقلال دوباره نبرد. او روی گل مس رفسنجان، می‌توانست واکنش بهتری داشته باشد اما در عوض، اواخر مسابقه با یک واکنش عالی جلوی شکست تیمش را گرفت. نکته مهم اما، آمار بدی است که استقلال و حسینی در ماه‌های اخیر داشته‌اند.

حسینی این فصل 4 بازی دروازه‌بان استقلال بوده و تیمش، فقط در یکی از این بازی‌ها پیروز شده است. در همان بازی هم حسینی توانست کلین‌شیت کند. پیش از این فصل و در لیگ قهرمانان آسیا هم حسینی سه بازی درون دروازه استقلال قرار گرفت و تیمش فقط یک بازی را برد. در دو بازی دیگر، حسینی گل خورد. در بازی‌های پایانی جام حذفی هم حسینی، دو بازی با پرسپولیس و تراکتور داشت و 5 گل خورد. بازی اول با پرسپولیس، مساوی شد و استقلالی‌ها در ضربات پنالتی به فینال رفتند. در فینال اما نمایش بد حسینی، باعث شد استقلال به جام قهرمانی نرسد.

از بازی پایانی لیگ نوزدهم تا امروز، حسینی 9 بازی برای استقلال کرده که تیمش، فقط 2 بازی را با برد به پایان رسانده است. عملکردی که برای یکی از مدعیان همیشگی فوتبال ایران، نمی‌تواند قابل قبول باشد. حسینی مقصر همه این نتایج نیست اما پیوند ناکام او و استقلال در ماه‌های اخیر، می‌تواند دوباره این دروازه‌بان را نیمکت نشین کند یا دوران حضورش با پیراهن آبی را به پایان برساند. مگر اینکه اختلاف رشید و استقلال، تبدیل به فرصتی برای ادامه حضور در ترکیب اصلی و احیای حسینی بشود.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.