جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰

علی کفاشیان: کار داشتم و در انتخابات شرکت نکردم

علی کفاشیان: کار داشتم و در انتخابات شرکت نکردم

نایب رییس اول سابق فدراسیون فوتبال بیان کرد فدراسیون یک سال زمان دارد تا با همکاری وزارت ورزش تکلیف بند یک اساسنامه که مورد نظر فیفا است را در مذاکره با دولت و مجلس را روشن کند

به گزارش ایران ورزشی، نایب رییس اول سابق فدراسیون فوتبال درباره این اتفاق، گفت:

دلیلی نداشت در مجمع حاضر شوم. بودند کسانی که کارهای مربوط به اداره مجمع را انجام می‌دادند و به همین علت هیچ نیازی به من نبود. خودم هم کار داشتم و در اننخابات شرکت نکردم.
کفاشیان درباره نتیجه انتخابات هم عنوان کرد:

به نظر من انتخابات بسیار خوبی بود و اعضا نشان دادند که روی شناخت و بررسی شرایط رای دادند و رییس جدید فدراسیون فوتبال را انتخاب کردند. همه چیز از نظر من خوب بود. الان هم فدراسیون فوتبال شرایط پیچیده و سختی دارد و همه باید دست به دست هم بدهند تا مشکلات حل شوند. اعضای مجمع و مدیران فدراسیون باید کار کنند تا فوتبال در مسیر درست خودش به حرکت خود ادامه بدهد.
علی کفاشیان درباره رقابت نامزدها و نتیجه انتخابات هم گفت:

از نظر من همه اعضا کار کردند و همه نامزدها هم خوب بودند. ترکیب جدید هیات رییسه فدراسیون را هم افراد شایسته‌ای تشکیل داده‌اند و امیدواریم برای فوتبال کشور مثمرثمر باشند. ضمن اینکه اکثر نفراتی که ثبت نام کردند هم قابل احترام و شایسته بودند.
کفاشیان درباره آینده مدیریتی فوتبال ایران هم تاکید کرد:

الان فدراسیون یک سال زمان دارد تا با همکاری وزارت ورزش تکلیف بند یک اساسنامه که مورد نظر فیفا است را در مذاکره با دولت و مجلس را روشن کند. روشن شدن تکلیف ماهیت حقوقی فدراسیون اهمیت بسیار زیادی برای فیفا دارد.
کفاشیان افزود:

مدیریت جدید فوتبال ایران باید اقدامات مثبتی هم برای خصوصی شدن فوتبال انجام بدهد. فیفا روی این موضوع تاکید ویژه دارد. ضمن اینکه در بخش فوتسال و فوتبال ساحلی و فوتبال زنان هم باید شاهد برنامه ریزی و حمایت ویژه‌ای باشیم تا وضعیت کل فوتبال سروسامان بگیرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.