سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

اتفاق غافل گیر کننده در کمپ بارسا؛ پدری به بازی مقابل سویا می رسد

اتفاق غافل گیر کننده در کمپ بارسا؛ پدری به بازی مقابل سویا می رسد

با وجودی که شنیده می شد پدری برای دیدار در جام حذفی به خاطر مصدومیت غایب خواهد بود اما این بازیکن برای حضور در این مسابقه مشکلی ندارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکا، بارسلونا فردا باید در جریان دور برگشت مرحله نیمه نهایی جام حذفی اسپانیا مقابل سویا قرار بگیرد و بهترین خبر در اردوی آبی و اناری ها این است که پدری توانسته است در جلسه تمرینی امروز در کنار سایرین بدون مشکل تمرین کند. این بازیکن در دیدار این هفته تیمش مقابل سویا در لالیگا مصدوم شده بود و برای راه رفتن مجبور به استفاده از عصا شده بود. شنیده ها حاکی از این بود که پدری دست کم بین دو یا سه هفته به دور از میادین خواهد بود. با این وجود آزمایشات پزشکی و تست های انجام شده در روز یکشنبه نشان داد که مشکل پدری کشیدگی عضلانی بوده است. این در حالی است که پدری در جریان 20 دقیقه مانده به پایان بازی مقابل سویا روی زمین افتاده بود و نمی توانست بازی را ادامه دهد تا ایلایکس جای او را در زمین بگیرد. بررسی های امروز کادر پزشکی روی پای مصدوم این بازیکن بسیار مثبت بوده و او توانسته بدون مشکل با سایر اعضای تیم تمرین کند. به همین خاطر بازیکن جوان می تواند تیم کومان را در بازی مقابل سویا همراهی کند. رونالد کومان مربی بارسلونا در مورد بازگشت عیجب پدری به تمرینات گفت:

توضیح برخی مسائل بسیار دشوار است. خود من هم از شنیدن این خبر تعجب کردم. او دیروز بدون مشکل تمرینات انفرادی انجام داد و امروز هم در کنار سایرین تمرین کرد.به نظرم او مشکلی برای حضور در لیست تیم و مسابقات فردا نداشته باشد.

پدری در مسابقات این فصل بارسلونا یکی از بازیکنان ثابت تیم بوده است و در 37 دیدار به میدان رفته است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.