یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰

سعید عزیزیان: از رشید مظاهری شکایت می‌کنم

سعید عزیزیان: از رشید مظاهری شکایت می‌کنم

سعید عزیزیان پس از جدایی از استقلال صحبت هایی را در مورد اختلافش با رشید مظاهری عنوان کرد.

به گزارش ایران ورزشی، سعید عزیزیان، مربی دروازه بانان استقلال در کادر فنی محمود فکری، در حاشیه اتفاقات امروز این باشگاه در جمع خبرنگاران، گفت:

ما می خواستیم سر تمرین برویم که از باشگاه خبر دادند، نروید. من با یکی دو تا از بچه ها سر تمرین بودم و آقای عمران زاده و بقیه هم داشتند می آمدند که بعد از صحبت حاج محمود، گفتند که برای تسویه به باشگاه بیایید.
او ادامه داد:

بله دقیقا درست بود. الفاظ رکیکی به من زدند که جای شکایت دارد و من قرار است هم به کمیته اخلاق و هم دادسرا شکایت کنم.  دقیقا نمی دانم چرا ولی هر دفعه که می خواستیم بازی کنیم یک مشکلاتی پیش می آمد؛ موقعی که می دید که شاید بازی نکند، روز قبل از بازی می آمد و می گفت آقا چرا مرا بازی نمی دهید، چرا مرا نگاه نمی کنید؟! حاشیه ای درست شد که تمرکز تیم به هم بخورد و این اتفاق چند باری رخ داد. تا حالا صحبت نکرده بودم و می خواستم روی این موضوع سرپوش بگذارم ولی از این به بعد باید به دنبال شکایتم بروم چون به من بی احترامی شده است.  الفاضی که به کار برد را نمی توانم در رسانه بگویم. همین حالا هم که صحبت کردیم آقای مددی هم نشسته بودند و می گفتند که این حرف را شنیده ایم و تکرار نکن.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.