سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

یوونتوس 3-0 اسپتزیا؛ شب خوب فدریکو ها

یوونتوس 3-0 اسپتزیا؛ شب خوب فدریکو ها

یوونتوس با وجود به مشکل خوردن در نیمه اول، در نیمه دوم بازی خوبی به نمایش گذاشت و برد خوبی مقابل اسپتزیا کسب کرد

یوونتوس در نیمه اول نمایش بسیار ضعیفی داشت و فقط یک بار توانست دروازه اسپتزیا را تهدید کند اما تعویض های مثبت آندره آ پیرلو در نیمه دوم، تفاوت ها را رقم زد؛ فدریکو برناردسکی بعد از مدت ها تعیین کننده ظاهر شد و آلوارو موراتا هم با اولین لمس توپ، پایش به گلزنی باز شد. وویچک شزنی هم دقیقه 5+90 پنالتی گرفت.
یوونتوس 1-0 اسپتزیا؛ آلوارو موراتا 62': پاس بلند الکس ساندرو، فدریکو برناردسکی که فرار کرده بود را در موقعیت خوبی قرار داد. برناردسکی یک پاس به بیرون خوب فرستاد تا موراتا توپ را وارد دروازه کند. کمک داور ابتدا پرچم زد و آفساید برناردسکی را اعلام کرد اما پس از بررسی VAR مشخص شد برناردسکی در آفساید نبوده و گل سالم است.

یوونتوس 2-0 اسپتزیا؛ فدریکو کیه زا 71': این گل هم بازهم روی تاثیرگذاری برناردسکی به ثمر رسید. برناردسکی در سمت چپ زمین صاحب فضای قابل توجهی شد و در ادامه به عرض زد و به کیه زا پاس داد. شوت کیه زا ابتدا توسط پروودل ناقص مهار شد اما خود کیه زا در برگشت در حالتی نامتعادل، دروازه اسپتزیا را باز کرد.

یوونتوس 3-0 اسپتزیا؛ کریستیانو رونالدو 89': سر خوردن جیاسی باعث شد بنتانکور توپ را از او بدزدد. بنتانکور با یک پاس، رونالدو را صاحب توپ کرد و ستاره پرتغالی با یک ضربه به راحتی دروازه اسپتزیا را گشود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.