جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

مدیر اجرایی تراکتور: حاج صفی حق دارد به هرکسی بخواهد رای بدهد

مدیر اجرایی تراکتور: حاج صفی حق دارد به هرکسی بخواهد رای بدهد

در حالی که شایعه توصیه مالکان تراکتور به کاپیتان تیم ملی در خصوص رای مجمع فدراسیون فوتبال شنیده می‌ شد، این موضوع با واکنش یکی از مدیران تراکتور مواجه شد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از میزان، روز‌های گذشته انتشار تصویر برگه رأی احسان حاج‌ صفی که نشان می‌ داد در مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال به مصطفی آجورلو رأی داده است، حاشیه‌ های زیادی را به دنبال داشت. حتی بعضی از شایعات به گوش رسید که کاپیتان تیم ملی به خاطر توصیه زنوزی مالک باشگاه تراکتور به آجورلو رأی داده است.

در همین راستا جعفر محرم‌ پور، قائم‌ مقام مدیر باشگاه و مدیر اجرایی تراکتور، در خصوص انتشار تصویر برگه رأی کاپیتان تراکتور، گفت:

اینکه در تصاویر ابتدایی حاج صفی پای صندوق رأی حاضر شده هیچ بحثی نیست؛ اما اینکه حتماً برگه رأی مربوط به حاج صفی باشد، شک دارم.
محرم پور ادامه داد:

مگر حاج صفی فرد توصیه‌ پذیری است که کسی به او بگوید و عیناً رأیش همان باشد؟ به شخصه موردی ندیدم که کسی توصیه‌ ای داشته باشد. فرض اینکه ثابت شود او به علی کریمی رأی نداده، مگر فراموش کرده‌ ایم حاج‌صفی صاحب رأی است و در عین  اینکه رابطه خوبی با کریمی دارد، در انتخابش آزاد است. با این همه واقعاً نمی‌ دانم حاج صفی به چه کسی رأی داده، اما این همه هجمه را به کاپیتان تیم ملی قبول ندارم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.