چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

آندره آ پیرلو: بازیکنان اینتر دو سال است که در کنار یکدیگر بازی می کنند اما ما تازه در شروع راه هستیم

آندره آ پیرلو: بازیکنان اینتر دو سال است که در کنار یکدیگر بازی می کنند اما ما تازه در شروع راه هستیم

پس از برتری 3-0 یوونتوس مقابل اسپتزیا در هفته بیست و پنجم سری آ، آندره آ پیرلو گفتگویی با خبرنگاران داشت.

ایران ورزشی/سرمربی یوونتوس در مصاحبه با اسکای ایتالیا گفت:

بازی را آرام شروع کردیم که بیشتر به دلیل خستگی بود تا روانی. وقتی چند بازی پیاپی با ترکیب ثابتی به میدان بروید، انتظار دیگری نمی توان داشت. سعی کردیم ابتدا بازی را کنترل کنیم و سپس با ورود بازیکنان تازه نفس، موقعیت های بیشتری خلق کردیم و تیم شاداب تر ظاهر شد. سعی کردیم وینگرهای خود را در موقعیت نفر به نفر قرار بدهیم تا توپ را به داخل محوطه جریمه ارسال کنند. سپس آنجا بازیکنانی داریم که می توانند ضربه نهایی را وارد کنند.
برناردسکی همه ویژگی های لازم برای بازی در پست وینگ بک یا فول بک را دارد. استقامت بالا و سانترهای خوب. فقط باید کمی از نظر دفاعی بهتر شود. ترکیب فوق العاده ای داریم اما متاسفانه اخیرا به چند بازیکن خاص محدود شدیم و نمی توانم تغییرات زیادی اعمال کنم.
موراتا را به خاطر ویژگی های خاصی که دارد، نیاز داشتیم. او می تواند در فضاها حمله کند، گل بزند و البته برای تیم بازی کند. متاسفانه اخیرا او را نداشتیم و امیدوار هستیم خیلی سریع به بهترین فرم خود برگردد. طی چند روز آینده، بازیکنان بیشتری به تمرینات اضافه می شوند.
ماتیاس ده لیخت را هنگام گرم کردن پیش از بازی از دست دادیم. او در بازی با هلاس ورونا از ناحیه عضله ساق پا آسیب دید و امشب از همان نقطه احساس درد داشت. نباید مسئله مهمی باشد و فردا وضعیت او بررسی می شود. وستون مک کنی نیز در بهترین فرم خود نیست. از نحوه دویدن و پاس های او می توانید متوجه این موضوع شوید. او حداکثر 45 تا 60 دقیقه توانایی بازی دارد و با درد به میدان می رود.
شکاف ایجاد شده با صدر جدول فقط مرزی است که تیم ها را از یکدیگر جدا می کند. می دانیم که فصل طولانی است. بازیکنان اینتر دو سال است که با رویکرد مشخصی در کنار یکدیگر بازی می کنند اما ما تازه در شروع راه هستیم. هنوز هم می خواهیم تا پایان فصل به صدر جدول برسیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.