سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

پپ گواردیولا: صحبت کردن در مورد رکوردها را به پایان فصل موکول می کنیم

پپ گواردیولا: صحبت کردن در مورد رکوردها را به پایان فصل موکول می کنیم

در نظر گواردیولا، لیورپول هنوز قهرمان لیگ برتر است و تا زمانی که قهرمانی تیمش در لیگ قطعی نشود، آن ها از چیز دیگری حرف نخواهند زد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از BBC، برد ۴-۱ منچسترسیتی مقابل وولورهمپتون در ورزشگاه اتحاد، به طور موقت فاصله آن ها با رده دوم را به ۱۵ امتیاز افزایش داد. گواردیولا پس از بازی در جمه خبرنگاران گفت:

فوق العاده بودیم. پس از این که بازی ۱-۱ شد اذیت شدیم ولی در انتها فرصت های زیادی ساختیم. پس از ۱-۱ شدن بازی مقداری مضطرب بودیم ولی پس از گلزنی کردن، واکنش خوبی داشتیم. ما خیلی خوب بازی کردیم و واقعا شایسته پیروزی بودیم. بازی ها واقعا فشرده هستند و ما در دقایق پایانی به بردی راحت می رسیم. 
گواردیولا همچنین اضافه کرد:

۲۱ برد پیاپی؟ منچستریونایتد؛ این تمام چیزی است که در حال حاضر برای ما اهمیت دارد.در آینده در مورد این رکوردهایی که می گویید صحبت خواهیم کرد. برنامه مسابقات فوتبال انگلیس در فصل زمستان مثل جهنم است! من خیلی به این بچه ها افتخار می کنم ولی لیورپول قهرمان است و تاج دست آن هاست. ما هم اکنون در بهترین شرایط هستیم تا این وضعیت را تغییر دهیم و تلاش مان را خواهیم کرد ولی آن ها (هم اکنون) قهرمان هستند. هنوز ۳۳ امتیاز دیگر باقی مانده است. فردا رقیب ما بازی خواهد کرد، ما یکی-دو روز استراحت خواهیم کرد و سپس برای بازی خانگی برابر منچستریونایتد آماده می شویم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.