سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

اندی کول: انتقال هالند به منچستریونایتد؟ او گزینه های جذاب تری هم پیش روی خود خواهد داشت

اندی کول: انتقال هالند به منچستریونایتد؟ او گزینه های جذاب تری هم پیش روی خود خواهد داشت

اندی کول اعتقاد دارد که منچستریونایتد از قدرت لازم برای متقاعد کردن ارلینگ هالند برای انتقال به اولدترافورد برخوردار نیست.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت گل، برخی از رسانه ها مدعی هستند اوله گونار سولسشر قصد دارد در تابستان امسال برای جذب شاگرد سابق خود در مولده تلاش کند و هالند را به تئاتر رویاها منتقل کند. با این حال در شرایطی که قطعا سایر باشگاه های مطرح اروپایی هم بیکار نخواهند نشست، کول شانس یونایتد برای نهایی کردن چنین معامله ای را بسیار اندک می داند.

برای جذب بازیکنانی مثل هالند باید آن ها را به نحوی اغوا کنید. باید توجه آن ها را با شانس کسب یک جام یا فاصله داشتن یک ساله با قهرمانی جلب کنید. چنین بازیکنانی گزینه های دیگری مثل منچسترسیتی، لیورپول، چلسی، رئال مادرید یا بارسلونا را هم پیش روی خود خواهند داشت. اگر شانس حضور در تمامی این تیم ها فراهم باشد، واقعا یونایتد در برهه کنونی اولویت چندم خواهد بود؟ با وجود این که من عاشق منچستریونایتد هستم، تصور نمی کنم این باشگاه در حال حاضر صرفا بتواند به نام خود تکیه کند، مخصوصا اگر پای ورود چنین بازیکنانی به مجموعه در کار باشد. شرایط مثل زمانی که من به یونایتد رفتم نیست. باید رو راست باشیم؛ در آن زمان همه افراد خواستار انتقال به آنجا بودند. حالا در سال ۲۰۲۱ هستیم. آیا هم اکنون تمامی بازیکنان خواستار بازی کردن برای یونایتد هستند؟ مطمئن نیستم این خواسته تمامی بازیکنان در برهه فعلی باشد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.