دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

جباری : پیشنهاد دستیاری ساکت الهامی را پذیرفتم

جباری : پیشنهاد دستیاری ساکت الهامی را پذیرفتم

مجتبی جباری از همکاری با ساکت الهامی برای هدایت استقلال پرده برداشت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فوتبالی، به دنبال تغییر کادرفنی استقلال و تلاش ها برای انتخاب گزینه جدید، در حالی که حضور فرهاد مجیدی روی نیمکت استقلال تقریبا نهایی شده، صبح امروز ساکت الهامی در محل باشگاه استقلال حاضر شد تا ندیران این تیم مذاکره کند. در صحبت های پس از خروج وی از باشگاه مشخص شد که او به عنوان یکی از گزینه های سرمربیگری استقلال در این باشگاه حاضر شده است. خبرنگار فوتبالی با مجتبی جباری بازیکن اسبق استقلال تماس گرفت و مطلع شدیم که در صورت حضور ساکت الهامی، مجتبی جباری به عنوان دستیار او فعالیت خواهد داشت. صحبت های مجتبی جباری با خبرنگار فوتبالی را در ادامه می خوانیم:

جباری در ابتدای سخنانش گفت: دیشب آقای الهامی با من تماس گرفت تا در رابطه با همکاری در باشگاه استقلال صحبت کنیم. من موافقت کردم و فکر کردم با توجه به شناختی که از یکدیگر داریم، میتوانیم به باشگاه استقلال کمک کنیم. من آقای الهامی را از دوران ابومسلم میشناسم. مربی من بودند. در تمام این سال ها نیز زحمت کشیدند و روی پای خودشان ایستادند و سعی کردند که کارها را به صورت فنی جلو ببرند. من برای همکاری اعلام آمادگی کردم.

وی ادامه داد: آقای الهامی به عنوان کسی که پیشنهاد شده باید بروند و صحبت کنند و من هم به عنوان کسی که در کنار ایشان بخواهم کار کنم، با ایشان صحبت کردم. اگر کار جلو برود، آن موقع است که با باشگاه صحبت خواهیم کرد.

جباری ادامه داد: بازگرداندن استقلال به شرایط عادی خیلی سخت است. گفتم که آقای الهامی خیلی سعی کرده کار مربیگری خود را از نظر فنی جلو ببرد. من هم با محیط استقلال آشنا هستم و شرایط را می دانم. و در تمام این سال ها سعی کردم که سواد فوتبالی خود را بالا ببرم، تلاش میکنیم تا بتوانیم کمک کنیم و مسلما مشکل استقلال به همین راحتی حل نخواهد شد. اما باید برایش تلاش کنیم. در شرایطی هستیم که انگیزه برای انجام این کارها وجود دارد. اگر آقای الهامی انتخاب شدند و قرار شد در این حوزه کار انجام دهند و من هم در کنارشان باشم، سعی میکنیم توانمندی خودمان را از لحاظ فنی نشان دهیم و تیم را از این لحاظ ارتقا ببخشیم.

جباری در پایان سخنانش گفت: در بحث انتخاب شدن آقای الهامی، نگاه نگاه فنی بوده است. اما فکر میکنم تلاشی که در فضای مجازی می شود، دارد مسیر را تا حدودی مشخص میکند. این موضوع آسیب میزند. فکر میکنم الان خیلی اشخاص آماده هستند و مطالب را روی سایت هایشان بالا میبرند. در فضای اینستاگرام خیلی فعالیت می کنند. اگر بخواهیم در باشگاه با هم همکاری بکنیم، فکر میکنم که بتوانیم کار صادقانه ای انجام دهیم و از لحاظ فنی تیم را ارتقا بدهیم. ضمن اینکه بقیه مسائل نیز در استقلال مهم هستند اما تلاش ما این است که در سکوت و آرامش کاری انجام دهمی که فوتبال استقلال فوتبال بهتری شود. استقلال ابزار این کار را نیز دارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.