پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱

حسین پورحمیدی به تراکتور پیوست

حسین پورحمیدی به تراکتور پیوست

علیرضا رحیمی اعلام کرد حسین پورحمیدی، به تراکتور پیوسته است. بنا به گفته معاون باشگاه تراکتور، پورحمیدی تا پایان فصل به کار خود در آلومینیوم اراک ادامه می دهد و پس از آن به جمع شاگردان رسول خطیبی اضافه می شود.

به گزارش ایران ورزشی، علیرضا رحیمی، معاون تراکتور درباره جدایی هافبک تیم تراکتور از این تیم گفت:

سعید مهری از دو ماه پیش به خاطر بازی نکردن درخواست جدایی داده بود تا در فضای جدیدی بازی کند. حتی با آقای شجاعی هم صحبت کرده و گفته بود که سبک بازی تیم به من نمی‌خورد و من می‌خواهم در فضای جدیدی بازی کنم. آن موقع موافقت شده بود و حتی وقتی آقای خطیبی آمد، سعید مهری در تمرین حضور نداشت. ما پیشنهاد دادیم که او به سپاهان برود و معاوضه کنیم و سه اسم هم دادیم. بعد به باشگاه دیگری هم گفتیم اما رهبر فنی ما رسول خطیبی و او اختیارات دارد.
علیرضا رحیمی با اشاره به روند جدایی سعید مهری توضیح داد:

من به سعید مهری گفتم که من با جدایی تو موافق نیستم و اگر قرار باشد فسخ تو را امضا کنم، استعفای خودم را هم امضا می‌کنم. در نهایت هم این اتفاق در تهران رخ داد و من امضا نکردم. قرارداد سعید مهری فصل گذشته به یک شکل دیگر بود و امسال این قرارداد تغییر یافت. یک بندی وجود داشت که اگر مهری پیشنهادی از خارج داشت، 50% قرارداد را بدهد و برود. یعنی این که سه یا پنج سال قرارداد داریم، مهم نیست!
رحیمی در پایان گفت:

ما می‌خواستیم سعید مهری آینده باشگاه باشد و او به فضای جدیدی نیاز داشت. ما یک دروازه بانی که عملکرد بسیار خوبی داشته و آینده دار است و زیر نظر خطیبی بوده را هم جذب کرده‌ایم و آقای پورحمیدی به تراکتور منتقل شده است. ما سعید مهری را منتقل کردیم اما یک بازیکن آینده دار (پورحمیدی) را خریدیم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.