پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

رونالد کومان: به بازیکنانم و همچنین به خودم افتخار می کنم

رونالد کومان: به بازیکنانم و همچنین به خودم افتخار می کنم

رونالد کومان، سرمربی بارسلونا پس از صعود این تیم به فینال کوپا دل ری در کنفرانس خبری حاضر شد و در مورد عملکرد تیمش مقابل سویا صحبت کرد.

ایران ورزشی/رونالد کومان پس از این دیدار گفت:

خیلی خوشحالم و به تیمم خیلی افتخار می کنم. آرزو می کردم که ای کاش در حضور صد هزار نفر در نیوکمپ این لحظات را سپری می کردیم. امیدوارم که تعدادی از هواداران در بازی فینال حضور داشته باشند. به عنوان یک مربی، نمی توانم چیزی بیش از آن چه امشب از تیمم دیدم را از آن ها بخواهم. تیم به خاطر کار و تلاش، تواضع و فراتر از همه، به خاطر پیشرفت بسیاری که داشته ایم، لایق این نتیجه بود. ما ذهنیت تیم را تغییر داده ایم. به بازیکنانم و همچنین به خودم افتخار می کنم. اگر بازی ها را ببری، خیلی خوبی و اگر ببازی، خیلی بد هستی.
امشب شادترین شب من به عنوان مربی بارسا است؟ بله، این قدمی برای فتح یک جام بسیار مهم است و به عنوان یک مربی، شما نمی توانید چیزی بیش از این از بازیکنانتان درخواست کنید. ما بازی کاملی انجام دادیم و نتیجه را تغییر دادیم. ما جنگیدیم، بازی کردیم و به خاطر این که بهترین تیم در این دو دیدار بودیم، شایسته حضور و بازی در فینال هستیم. البته که کلید این بازی سیو تراشتگن بود اما باز هم می گویم، امشب ما لایق صعود به فینال بودیم.
کامبک مقابل پاری سن ژرمن؟ کامبک از نتیجه 2-0 راحت تر از کامبک از نتیجه 4-1 است. پاری سن ژرمن تیم و بازیکنانی فوق العاده دارد. با این حال، ما برای پیروزی به میدان خواهیم رفت و در طول بازی خواهیم دید که آیا شانسی برای این اتفاق وجود دارد یا نه و اگر نه، پس باید آن را بپذیریم.
این تیم بسیار متحد است. امشب بازی با توپمان عالی بود اما فراتر از آن، ما در بازی بدون توپ پیشرفت کرده ایم. پیکه؟ این همان مصدومیت قبلی او نیست. نمی دانیم که آیا مصدومیت جدی ای است یا خیر. باید تا فردا صبر کنیم. جرارد بازی فوق العاده ای انجام داد و یکی از رهبران این تیم است. او در لحظه بسیار مهمی گل دوم را به ثمر رساند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.