یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

استفانو پیولی: برای بازی مقابل سبک اودینزه خصوصیات لازم را نداشتیم

استفانو پیولی: برای بازی مقابل سبک اودینزه خصوصیات لازم را نداشتیم

استفانو پیولی گفت یکشنبه مقابل رم، میلان مقابل تیمی بازی کرد که قصد داشت فوتبال بازی کند اما اودینزه به این سبک بازی می کند و روسونری در نبودِ زلاتان و مانژوکیچ، ابزار لازم را نداشت.

ایران ورزشی/دیدار دو تیم میلان و اودینزه از هفته بیست و پنجم رقابت های سری آ ایتالیا با تساوی 1-1 به پایان رسید. میلان در غیبت زلاتان ابراهیموویچ و هاکان چالهان اوعلو در خط حمله صلابت لازم را برای عبور از بازی بسته اودینزه نداشت. استفانو پیولی پس از بازی در گفتگو با DAZN گفت:

ما پیروزی می خواستیم و این نتیجه تاسف آور است. می دانستیم مقابل تیمی که همه در دفاع شرکت می کنند، بازی سختی داریم. بازی خودمان را با انگیزه دیدم اما منسجم نبودیم. مشکل کیفیت و ریتم داشتیم اما مشکل انگیزه و اراده نداشتیم.
پیولی گفت میلان مقابل اودینزه فیزیکی در دوئل ها مشکل داشت:

مثل همیشه با بازی بعدی شروع می کنیم. هر بازی داستان خودش را دارد. یکشنبه مقابل حریفی بازی کردیم که می خواست فوتبال بازی کند اما برعکس، اودینزه این سبک بازی را ارائه داد. باید در دوئل های بیشتری مشارکت می کردیم. در تنها دوئلی که در نیمه اول برنده شدیم، کاستیخو صاحب موقعیت شد.
رافائل لیائو مقابل اودینزه شب خوبی نداشت و پیولی گفت میلان کمبود زلاتان و مانژوکیچ را حس کرده است:

من همیشه از بازیکنانم انتظارات زیادی دارم. خصوصیات لیائو بیشتر مناسب با فضاهای خالی هجومی است. وقتی مدافع نزدیک به او باشد، لیائو هنوز زیرکی لازم برای پیشدستی و پیش بینی ندارد. ما امشب برای بازی مقابل چنین سبکی، خصوصیات لازم را نداشتیم. ما دو مهاجم واقعی خودمان را در اختیار نداشتیم. لیائو و ربیچ خصوصیات دیگری دارند.
در بین دو نیمه میته به جای تونالی به میدان رفت و پیولی گفت این کار را برای احتیاط انجام داده است:

تونالی کمی مشکل بدنی داشت و برای احتیاط او را تعویض کردیم.
ضربه سر رودریگو بکائو چندان سخت به نظر نمی رسید اما دوناروما نتوانست توپ را مهار کند:

ما هنوز با هم صحبت نکرده ایم. دوناروما بارها ما را نجات داده است. حالا باید به روند خودمان بازگردیم. این یک نتیجه نیمه مثبت بود و بیایید به بازی بعدی فکر کنیم.
پیولی همچنین در مورد زلاتان که در کنار تیم حاضر نبود گفت:

ما هیچکدام از نتیجه بازی رضایت نداشتیم. زلاتان هم همین احساس را دارد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.