سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

اوله گونار سولسشر: خوب نبودیم و این یک امتیاز را مدیون هندرسون هستیم

اوله گونار سولسشر: خوب نبودیم و این یک امتیاز را مدیون هندرسون هستیم

اوله گونار سولسشر معتقد است ناتوانی منچستریونایتد برای باز کردن دروازه حریفان در سه بازی اخیر، مسئله نگران کننده ای است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از BBC، شیاطین سرخ در بازی خارج از خانه برابر کریستال پالاس به نتیجه ای بهتر از تساوی ۰-۰ دست نیافتند تا این سومین تساوی بدون گل آن ها طی سه بازی اخیر باشد. سولسشر پس از پایان بازی به خبرنگاران گفت:

همان طور که می دانید اگر قصد صعود در جدول را دارید، چنین نتیجه ای خوب نیست و باید برنده شوید. برای رسیدن به این هدف باید در تکل ها پیروز شوید، بجنگید و پاس های بهتری ارسال کنید ولی ما مدام توپ را لو می دادیم. آن ریتم لازم را نداشتیم و این مشکل هر از گاهی پیش می آید. قطعا یکی از بهترین شب های ما نبود. روی هاجسون همیشه تیمی می سازد که بازی کردن برابرش سخت باشد و امشب هم همین اتفاق افتاد. قطعه نتایج اخیر نگران کننده است. وقتی سه کلین شیت پیاپی دارید، این به شما کمک می کند در بازی ها برنده شوید ولی ما در جلوی زمین به اندازه کافی خوب نبوده ایم. باید دوباره آن جرقه را پیدا کنیم و برنده شدن در بازی ها را از سر بگیریم.
ناامید کننده است. مقداری از سطح لازم فاصله داشتیم. اگر همه چیز مرتب نباشد، در بازی ها برنده نخواهید شد. پالاس همیشه می تواند کار را برای حریف سخت کند. در نیمه دوم هرگز نتوانستیم راه خودمان را پیدا کنیم. گاهی منشأ این خصلت انسانی است و گاهی شما در بهترین عملکرد را ارائه نمی کنید. امروز ما این کار را نکردیم. فصل بلندی را پشت سر می گذاریم. البته من این را بهانه نمی کنم چون شرایط برای همه یکسان بوده است. ما مقابل تیم خوبی بازی می کردیم که توانست کاری کند که همان طور که می خواست، بازی کنیم.
مدام توپ را لو دادیم. در بخش هایی از نیمه اول توانستیم به حریف فشار بیاوریم و فرصت های نصفه و نیمه خوبی ساختیم ولی همه آن ها را از دست دادیم. فکر نمی کنم شایسته کسب چیزی بیش از یک امتیاز بوده باشیم. در ادامه نتوانستیم کنترل بازی را به دست بگیریم و اتفاقی که دیدید رخ داد.
درباره دربی پیش رو با منچسترسیتی
ما به دنبال پیروزی هستیم و با همین تفکر سراغ تمامی بازی ها می رویم. تمرکز ما فقط باید روی کار خودمان باشد. می دانیم که در جنگی برای قرار گرفتن در جمع چهار تیم برتر لیگ حضور داریم، بنابراین تمامی بازی ها مهم هستند.
درباره مهار خوب دین هندرسون
دروازه بان منچستریونایتد یعنی این. گاهی باید تمرکز تان را حفظ کنید. او از این حیث در حال پیشرفت است. بابت این که یک امتیاز گرفتیم و دست خالی زمین را ترک نکردیم، از او متشکرم.
زمان بازگشت داوید دخیا که به دلیل مشکل شخصی در این بازی غایب بود
این یک موضوع شخصی است و هر چقدر که لازم باشد، طول می کشد.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.