یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

توخل: چند بار کلوپ را دیده ام اما انقدر هم نزدیک نیستیم

توخل: چند بار کلوپ را دیده ام اما انقدر هم نزدیک نیستیم

مربی چلسی می گوید تیمش بعد از نمایش های خوب مقابل اتلتیکومادرید و منچستریونایتد حق دارد مقابل تیم های بزرگ با اعتماد به نفس بالا بازی کند.

ایران ورزشی/توماس توخل در آستانه دیدار مقابل لیورپول در کنفرانس خبری پیش از این دیدار شرکت کرده و پاسخ گوی سوالات خبرنگاران بود. صحبت های او را در ادامه می خوانید:

در مورد لیورپول
آنها یکی از بهترین تیم های اروپا هستند و یکی از بهترین مربیان دنیا را دارند.
در مورد شانس چلسی برای شکست دادن لیورپول
این حق را داریم که بعد از برد مقابل اتلتیکومادرید و بازی مقابل منچستریونایتد با اعتماد به نفس مقابل حریفان بزرگ بازی کنیم.
در مورد اوج گرفتن چلسی
لیورپول و منچسترسیتی همچنان بهتر از ما هستند. می خواهیم در ماه های آینده این فاصله را کمتر کنیم و هدف مان همین است.
در مورد کلوپ
اتحاد عجیبی بین او و بازیکنانش وجود دارد. چنین چیزی را می توان بین سیمئونه و بازیکنانش نیز دید. در دیدار مربیان یا جلسات یوفا با هم دیدار کرده ایم و در کنار همین جلسات چند بار با هم غذا خوردیم اما آنقدر که فکر می کنید با هم نزدیک نیستیم. در جلسه مربیان برجسته یوفا در سال گذشته در کنار هم نشسته بودیم.
در مورد مصدومان
کالوم (هادسون اودوی) مشکلی ندارد و دیروز با تیم تمرین کرد. تیاگو (سیلوا) با تیم تمرین کرد اما نتوانست تمرینات را به پایان برساند ولی دلیلش احساس درد نبود. او 100 درصد آماده نیست و به همین خاطر در لیست قرار نخواهد گرفت. تامی(آبراهام) هم مشکلاتی از ناحیه مچ دارد.
در مورد غیبت آبراهام در دیدار قبل
تصمیم من بود. البته اندکی هم بدشانسی آورد. نه تنها در مسابقات بلکه در تمرینات. وقتی بتواند مانند گذشته ضربه آخر را بزند، قطعا از او استفاده خواهیم کرد. تنها اجازه انتخاب 18 بازیکن را داریم و هر نیمکت نشینی یا سکونشینی اخطار یا تنبیه بازیکن نیست.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.