دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

سرمربی نفت مسجدسلیمان: به هیچ بازیکنی اجازه جدایی ندادیم

سرمربی نفت مسجدسلیمان: به هیچ بازیکنی اجازه جدایی ندادیم

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان می گوید پنجره نقل و انتقالات این باشگاه بسته است و به هیچ بازیکن اجازه جدایی داده نخواهد شد

به گزارش ایران ورزشی، داریوش یزدی در مورد تمایل برخی بازیکنان تیم نفت مسجدسلیمان برای جدایی از این تیم به میزان گفت:

من قطعا موافق جدایی هیچ بازیکنی نیستم و کسی از ما جدا نشده است. تحت هیچ شرایطی بازیکن به هیچ تیمی نمی‌ دهیم. بازیکنان بهتر می ‌دانند باید به قراردادشان پایبند باشند. ما قبلا در باشگاه با مسئولان به توافق رسیدیم. از این رو هیچ فردی در باشگاه بدون هماهنگی با من اجازه توافق برای جدایی با بازیکنی ندارد.
یزدی رفتار برخی باشگاه را غیر حرفه‌ای دانست و افزود:

خواهشم از دیگر باشگاه‌ها و همکارانم این است که اصول حرفه‌ای را رعایت کنند. متاسفانه از حرفه‌ ای گری دم می ‌زنیم، ولی در عمل اصول اخلاقی را رعایت نمی ‌کنیم. امیدوارم با بازیکنان ما مذاکره نکرده باشند و اگر درخواستی دارند با باشگاه مذاکره کنند تا به جواب قطعی برسند.
سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان در پاسخ به این سوال که اگر با باشگاه شان مذاکره کنند با جدایی بازیکن موافقت می‌ کنند گفت:

ابتدا مذاکره کنند و بعد در باشگاه این درخواست بررسی می ‌شود و در موردش به جمع بندی رسیده و تصمیم ‌گیری می ‌کنیم. ضمن این که پنجره نقل و انتقالات تیم ما بسته است از این رو فعلا نمی ‌توانیم بازیکن جذب کنیم تا زمانی که اوضاع به این شکل باشد به هیچ بازیکنی اجازه جدایی نمی ‌دهیم. فعلا هیچ تصمیمی در خصوص جدایی هیچ کدام از بازیکنان وجود ندارد.
یزدی به اخبار اخیر در مورد جدایی گوهری و تمایل جعفری به جدایی واکنش نشان داد و گفت:

ما به این بازیکنان علاقه‌مند هستیم. ضمن این که می‌خواهیم شاکله تیممان را حفظ کنیم. این نفرات دارای توانایی‌هایی هستند که نمی‌ خواهیم از این توانایی‌ها به سادگی بگذریم. تا این ساعت هیچ توافقی با گوهری نشده است. در مورد دیگر بازیکنان هم لازم است بگویم که این بازیکنان جوان هستند و باید مراقب خود باشند. باید حواسشان را جمع کنند تا فریب نخورند. نمی ‌خواهم به ریز اتفاقات بپردازم، ولی بهتر است دل به دل تیم شان بدهند و به فکر درست انجام دادن کارشان باشند، چون با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالات هیچ تصمیمی نمی ‌گیریم و ابتدا باید پنجره باز شود و بعد در مورد چنین درخواست‌ هایی تصمی بگیریم.
یزدی بازی هفته آینده با تیم سایپا را حائز اهمیت دانست و تصریح کرد:

نه تنها این بازی بلکه همه بازی‌ها برای ما سخت است. البته این تیم از تیم‌های خوب و جوان لیگ است. امیدوارم بتوانیم برنامه‌های خود را در جریان بازی ارائه داده و نتیجه لازم را کسب کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.