چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

یورگن کلوپ: مهارت انفرادی مانت تفاوت دو تیم را رقم زد

یورگن کلوپ: مهارت انفرادی مانت تفاوت دو تیم را رقم زد

یورگن کلوپ پس از شکست خانگی دیگری، از تصمیم گیری بازیکنانش در لحظات حساس راضی نبود

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از BBC، شکست ۱-۰ لیورپول مقابل چلسی باعث شد آن ها در رده هفتم جدول قرار بگیرند. کار برای مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر خیلی سخت شده است و در چنین شرایطی کلوپ انتظار دارد بازیکنانش دقت خود را افزایش بدهند.

مهارت انفرادی میسون مانت در آن صحنه، تفاوت را رقم زد. بازی نزدیک و حساسی بود. آن ها یک گل زدند که آفساید بود. در نیمه دوم یک ضد حمله دیگر داشتند. ما فرصت های بیشتری داشتیم. فرصت بزرگی نصیب سادیو مانه شد و در باقی موارد هم نتوانستیم گلزنی کنیم. لازم بود به طرز متفاوتی دفاع کنیم و در این زمینه خوب نبودیم. باید چیزهای زیادی را در نظر داشته باشید. در نهایت یک گل خوردیم، مرتکب اشتباه شدیم، گل دیگر هم آفساید بود. در کل می شد گفت دفاع خوب بود ولی با توجه به این حجم از مالکیت توپ، باید فرصت های بیشتری می ساختیم. همه چیز به جز آن پاس آخر واقعا خوب بود.
متأسفانه نمی توانیم بگوییم مشکل ما فقط مختص به بازی های خانگی است. این فقط به آنفیلد یا خانه مربوط نیست و مشکلی کلی است. باید در لحظات تعیین کننده بهتر عمل کنیم. در این لحظات باید کیفیت خودمان را نشان بدهیم و اغلب این کار را نمی کنیم.
تعویض های من؟ فقط تلاش کردم بازیکنان تازه نفس را به زمین بفرستم. مو (صلاح) انگار امروز کمی اذیت شد، او بازی های زیادی انجام داده است. واضح است که می توانستم سادیو یا بابی (روبرتو فیرمینو) را از زمین بیرون بکشم ولی شرایط طوری بود که مو باید تعویض می شد. (جیمز) میلنر را به زمین فرستادیم تا بازیکنان را بیدار کند و کاری کند که در جریان بازی بمانند چون ما به یک فرصت احتیاج داشتیم. واقعا ضربه بزرگی به ما بود. کار هنوز تمام نشده است. ما باید در بازی ها برنده شویم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.