سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

اعلام ترکیب دو تیم برای بازی «آل‌استار»

کری در تیم لبران، ایروینگ و هاردن کنار دورانت

کری در تیم لبران، ایروینگ و هاردن کنار دورانت

یکی از افتخارات بزرگ دوران بازی لبران جیمز سه بار حضور در بازی آل‌استار NBA به عنوان کاپیتان است. اما بزرگتر از این افتخار شکست ناپذیری او در این سه بازی است. ستاره تیم لس‌آ‌نجلس لیکرز که فصل گذشته با این تیم قهرمان NBA شد، سه بار به عنوان کاپیتان در تیم آل‌استار حضور پیدا کرده و هر سه بار آن را با پیروزی پشت سر گذاشته است. او امسال هم تیمی را برای چهارمین حضورش در آل‌استار چیده است که مهیای به ارمغان آوردن چهارمین قهرمانی اوست. در لیست اولیه‌ای که ستاره لیکرز به عنوان کاپیتان تیم لبران یکی از دو تیم بازی آل‌استار معرفی کرده، جیانیس آنتتوکونمپو ستاره یونانی تیم میلواکی باکس، استفن کری ستاره تیم گلدن‌استیت وریرز، لوکا دونچیچ ستاره صرب تیم دالاس ماوریکس و نیکلا جوکیچ ستاره تیم دنور ناگتس حضور دارند. جیمز درباره تیمی که انتخاب کرده است، گفت:« من فقط سعی کردم بازیکنانی را انتخاب کنم که مکمل یکدیگر هستند.»

اما حریف این تیم برای بازی بامداد دوشنبه یعنی تیم دورانت که کاپیتان آن کوین دورانت مهاجم تیم بروکلین نتس است هم تیم کم ستاره‌ای نیست. دورانت 32 ساله که 11 بار حضور در بازی آل‌استار را تجربه کرد، امسال به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ خودش نمی‌تواند بازی کند اما او برای این بازی نفراتی مانند هم‌تیمی‌اش کایری ایروینگ، جوئل امبید ستاره کامرونی تیم فیلادلفیا سونی سیکسرز، کاوی لنارد ستاره تیم لس‌آنجلس کلیپرز، بردلی بیل ستاره تیم واشنگتن‌ویزاردز و جیسون تاتوم از تیم بوستون سلتیکس را به عنوان نفرات اصلی انتخاب کرده است. او برای لیست ذخیره‌های خود هم یکی دیگر از هم‌تیمی‌هایش، جیمز هاردن را انتخاب کرده است که، کسی که از زمانی انتقالش به بروکلین نیتس از هیوستون راکتس در ماه ژانویه تا الان 8 بار تریپل دابل کرده است.
دورانت درباره انتخاب‌هایش گفت:« انتخاب شدن هاردن خیلی مشخص بود. او برای بروکلین نتس بازی می‌کند.پس طبیعی است که من او را انتخاب کنم.»  دوین بوکر، زایون ویلیامسون، زاک لاوین، دوناوان میشل، جولیوس راندل و نیکلا ووسویچ هم دیگر نفرات لیست ذخیره تیم دورانت هستند. اما لبران جیمز هم برای لیست ذخیره‌های تیمش نفراتی مانند دیمین لیلارد، بن سیمنز، کریس پل، جیلن براون، پل جورجو،‌دومانتاس سابونیس و رودی گوبرت را انتخاب کرده است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.