سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

ابراهیم صادقی: از ماندن پیروز قربانی در سایپا استقبال کردیم

ابراهیم صادقی: از ماندن پیروز قربانی در سایپا استقبال کردیم

سرمربی تیم فوتبال سایپا می گوید اولین هدفمان حفظ کیفیت فنی است و باید بتوانیم از موقعیت‌هایی که به دست می آوریم استفاده کنیم.

به گزارش ایران ورزشی، ابراهیم صادقی در نشست خبری پیش از بازی سایپا مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت:

می دانیم چه بازی باید انجام بدهیم و چه بازی پیش رو داریم. شناخت خیلی خوبی از حریف داریم. با اینکه تغییر سرمربی داشتند با همان سیستم بازی می کنند با تغییرات جزیی، نتیجه بازی فردا به ما برای پیشرفت در جدول کمک می کند.
وی افزود:

اولین هدفمان حفظ کیفیت فنی است و باید بتوانیم از موقعیت‌هایی که به دست می آوریم استفاده کنیم. آن ها بازی بسته ای ارائه می دهند و خیلی خوب می دوند. کارمان سخت است اما این انگیزه را در تیم خودمان می بینم که بتوانیم نتیجه بگیریم. امیدوارم بتوانیم به آنچه می خواهیم برسیم.
صادقی در خصوص بازی مالکانه سایپا گفت:

مقابل پرسپولیس هم بازی مالکانه‌ای داشتیم. در این زمینه مشغول کار هستیم. بیشتر بازیکنان خط جلوی ما جوان هستند. در تلاشیم که از موقعیت‌ها نهایت استفاده را ببریم. توانستیم مقابل تیمی که 4 سال قهرمان شده فوتبال با کیفیتی را ارائه بدهیم. در این زمینه پیشرفت کرده‌ایم. اگر یکی دو توپ ما تبدیل به گل بشود در آینده شرایط بهتری خواهیم داشت و اعتماد به نفس بچه ها نیز بالاتر می‌رود.
سرمربی سایپا در مورد ماجرای پیروز قربانی و استقلال، عنوان کرد:

مدیریت باشگاه استقلال از مدیرعامل ما درخواست داشت. مدیرعامل ما  نیز در اختیار من گذاشت و گفت هر تصمیمی بگیری ما انجام می‌دهیم. با توجه به اینکه قربانی چندین سال در استقلال بازی کرده، احساس کردم رضایت دارد به آنجا برود و دوست نداشتم این فرصت را از او بگیرم.
وی افزود:

ما هم اعلام کردیم مشکلی نیست و اگر خودش تمایل دارد، مانعی نداریم و می‌تواند به استقلال برود. خود پیروز بعد از چند ساعت فکر و مشاوره تصمیم گرفت دراینجا به کارش ادامه بدهد و ما هم استقبال کردیم. صادقانه کلیاتش این بود.
صادقی در مورد فعالیت سایپا در در نقل و انتقالات گفت:

چند بازیکن را مدنظر داشتیم و مذاکراتی را انجام دادیم. دو بازیکن از ما جدا شدند و یک بازیکن را جذب کردیم. سعی می‌کنیم یکی دو بازیکن دیگر را با توجه به شرایط مالی باشگاه جذب کنیم. بعضی از بازیکنان با باشگاهشان قرارداد دارند و باید با آن باشگاه مذاکره کنیم. هر زمان که نهایی شود اعلام می‌کنیم. در این زمینه با با مدیریتمان کاملا هماهنگیم و تا اینجا هم از کارمان راضی هستیم.
سرمربی سایپا در مورد بازی فردا مقابل نفت مسجدسلیمان تصریح کرد:

بازی فردا با توجه به شرایط جدول برنده دارد و امیدوارم برنده بازی ما باشیم. حریف ما تیم خوبی است اما خیلی امیدواریم حداکثر امتیاز را در این بازی بگیریم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.