یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰

جک گریلیش: کوین دی بروین الگو و بازیکن مورد علاقه من است

جک گریلیش: کوین دی بروین الگو و بازیکن مورد علاقه من است

هافبک استون ویلا با تمجید از کوین دی بروین بازیکن بلژیکی منچسترسیتی گفت که این بازیکن روی سبک بازی او تاثیر زیادی داشته است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از si، جک گریلیش ستاره این روزهای باشگاه استون ویلا یکی از بازیکنان با استعداد و آینده دار انگلیسی به حساب می آید. او دو فصل فوق العاده را در کنار استون ویلا داشته است و عملکرد او باعث شده است تا باشگاه های بزرگ زیادی در انگلیس به دنبال جذب او باشند. حتی شنیده ها حاکی از این است که منچسترسیتی در تابستان امسال برای جذب گریلیش تلاش کرد اما رقم درخواستی استون ویلا برای این بازیکن بیش از حد بالا بود. با این وجود اگر گریلیش به نمایش های خوبش ادامه دهد، شاید سران منچسترسیتی در تابستان امسال برای خرید او تعلل نکنند.

حال گریلیش در گفتگویی کوین دی بروین، بازیکن بلژیکی را بازیکن مورد علاقه خود نامیده که سعی می کند از رویش الگو برداری کند. گریلیش در مورد دی بروین گفت:

کوین دی بروین بازیکن مورد علاقه من است. احتمالا او کامل ترین بازیکن فعلی لیگ برتر باشد. همیشه سعی می کنم با الگوبرداری از او، تکه هایی از سبک بازی این بازیکن را به بازی خودم اضافه کنم. اگر چه فصل گذشته روزهای خوبی را سپری کردم اما خلق موقعیتم به اندازه سایر بازیکنان هم پستی من نبود. فکر می کنم در حال حاضر تعداد پاس گل و خلق موقعیتم نیز به حد انتظار رسیده است.
می خواستم این جنبه از بازی ام را ارتقا دهم و دلیلش این بود که به کوین دی بروین نگاه می کردم و سطح بازی او را می دیدم.  
اگر چه گریلیش اعتراف کرده است که تماشای بازی دی بروین الهام بخش او بوده است، هافبک انگلیسی به این نکته نیز اشاره می کند که عملکرد خوب سایر بازیکنان جوان انگلیسی باعث جلب توجهات زیادی به آنها شده است. گریلیش در این باره گفت:

به نظرم ما همیشه در حال مقایسه شدن با سایرین هستیم. من، (جیمز) مدیسون، میسن (مانت) و فیل فودن همگی در حال سپری کردن روزهای خوبی هستیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.