سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

حامد پاکدل: از تیم ‌های پایتخت پیشنهاد دارم ولی تحت قرارداد آلومینیوم هستم

حامد پاکدل: از تیم ‌های پایتخت پیشنهاد دارم ولی تحت قرارداد آلومینیوم هستم

حامد پاکدل در خصوص آخرین وضعیت خود و باشگاه آلومینیوم اراک صحبت هایی را انجام داده است.

به گزارش ایران ورزشی، حامد پاکدل در مورد شرایط حال حاضر آلومینیوم اراک با سرمربی جدید به فارس گفت:

خدا را شکر شرایط خوب است. طبق همان روال قبلی ادامه می‌دهیم و تمرین می‌کنیم. انگیزه خوبی داریم و برای بازی با سپاهان آماده می‌شویم.
مهاجم آلومینیوم ادامه داد:

در فوتبال حرفه‌ای مربیان و مدیران عوض می‌شوند و هر اتفاقی ممکن است بیفتد. ما بازیکن و تابع تصمیمات باشگاه هستیم. اتفاق خاصی نیفتاده، باید روندمان را ادامه بدهیم و در هر بازی برای برد وارد زمین شویم. در فوتبال حرفه‌ای ممکن است یک مربی امروز باشد و فردا نباشد. هر اتفاقی بیفتد این بازیکنان هستند که در زمین بازی می‌کنند و هر چه سرمربی می‌گوید را باید درون زمین اجرا کنند. ما باید همان روال قبلی را ادامه بدهیم تا بتوانیم بهترین نتیجه را برای باشگاه و تیم رقم بزنیم.
پاکدل در خصوص مساوی آلومینیوم مقابل نساجی در اولین هفته نیم‌فصل دوم گفت:

بازی با نشاجی برایمان مهم بود چون با برد می توانستیم فاصله بیشتری با تیم‌های پایین‌تر ایجاد و شانس ماندن در لیگ برتر را بیشتر کنیم. در آن بازی موقعیت‌هایی داشتیم که از دست رفت. خود من دو موقعیت داشتم که با بدشانسی گل نشد. با همدلی یک نتیجه خوب مقابل نساجی گرفتیم. هر چند می‌توانستیم در این بازی برنده باشیم اما به هر حال یک امتیاز هم در نیم‌فصل دوم و در زمین  حریف امتیاز خوبی است. در نیم‌فصل دوم تیم‌ها نقاط ضعف خودشان را می‌پوشانند و امتیاز گرفتن به مراتب سخت‌تر از نیم‌فصل اول است چون تیم‌ها آنالیز قوی‌تری دارند.
مهاجم آلومینیوم در خصوص عملکرد این تیم در نیم‌فصل اول لیگ برتر ادامه داد:

هیچکس نه مدیریت، نه هواداران و نه اهالی فوتبال فکر نمی‌کردند که آلومینیوم در سال اول حضورش در لیگ برتر این نتایج درخشان را بگیرد و بتواند همه را سورپرایز کند. ما به این خود باوری رسیده‌ایم که می‌توانیم یک تیم خیلی خوب باشیم و نتایج قابل قبولی در لیگ برتر بگیریم تا افتخاری برای باشگاه و مردم اراک باشد.
پاکدل در مورد اینکه آیا روند گلزنی‌های خودش را مقابل تیم سپاهان از سر می‌گیرد، گفت:

همه تلاشم را به کار می‌گیرم تا این اتفاق بیفتد. بعد از آن خواست خدا و قسمت است. تلاش می‌کنم روند گلزنی را ادامه بدهم و ان‌شاالله این اتفاق از بازی با سپاهان استارت بخورد.
پاکدل افزود:

سپاهان یک تیم باشخصیت و یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است ما هم تیمی با شخصیت و قابل احترام هستیم. دوست داریم شکست نیم‌فصل اول مقابل سپاهان را جبران کنیم و با دست پر مقابل این تیم از زمین خارج شویم. همچنین سعی می‌کنیم در ادامه کار، امتیازات از دست رفته در نیم‌فصل اول جبران شود. ‌برایمان مهم نیست که با چه تیمی بازی می‌کنیم.مهم خودمان هستیم و انگیزه‌ای که داریم، در هر بازی برای کسب سه امتیاز وارد زمین می‌شویم. فرقی نمی‌کند مقابل چه رقیبی بازی می‌کنیم. در بازی فردا هم با تمام وجود به زمین می‌رویم تا سپاهان را شکست بدهیم.
پاکدل در خصوص شایعه نزدیک شدن او به تیم استقلال گفت:

  من پیشنهادات زیادی از تیم‌های لیگ برتری و همچنین تیم‌های پایتخت دارم ولی تحت قرارداد باشگاه آلومینیوم اراک هستیم و اگر هم قرار است اتفاقی بیفتد باید در این مورد با باشگاه صحبت شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.