سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

هانسی فلیک: بازی با دورتموند همیشه خاص است

هانسی فلیک: بازی با دورتموند همیشه خاص است

سرمربی بایرن مونیخ گفت شاگردانش برای رویارویی با دورتموند، انگیزه های زیادی دارند و البته نباید به ارلینگ هالند، فضا بدهند

ایران ورزشی/در چارچوب هفته بیست و چهارم رقابت های بوندسلیگا، یک بازی جالب و مهم برگزار می شود. شنبه شب ساعت 21:00 به وقت تهران، تیم های بایرن مونیخ و دورتموند در استادیوم آلیانتس آرنا به مصاف هم خواهند رفت. به گزارش وب سایت بایرن مونیخ، هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ در کنفرانس خبری پیش از این دیدار، پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

بنجامن پاوار فردا در دسترس نخواهد بود. او حجم تمریناتش را بیشتر خواهد کرد و می تواند هفته آینده بازگردد. نمی خواهیم ریسک کنیم. بازیکنانی داریم که بتوانند به جای پاوار بازی کنند. وضعیت الکس نوبل و احتمال جدایی قرضی؟ این چیزی است که باید درون باشگاه مطرح شود.الان نباید در این خصوص صحبت کنیم. الکس می دانست شرایط این گونه خواهد بود. او دو بار بازی کرده و اکنون مصدوم است اما مشخصا شماره یک ما، مانوئل نویر است.
بازی مقابل دورتموند همیشه برای ما خاص است. این بازی ها همیشه در سطح بالایی هستند. دورتموند در حال حاضر جزو سه تیم بالای جدول نیست اما آن ها تیم خوبی دارند و طی هفته های گذشته، کیفیت خود را نشان داده اند. دورتموند بازیکنانی باتجربه و البته جوانانی مستعد دارد. ما الان صدرنشین هستیم و می خواهیم از صدرنشینی مان دفاع کنیم. برای بازی فردا، برنامه خودمان را داریم. در خط حمله کیفیت مان بالاست، درست مثل دورتموند. علاوه بر این جایگیری ها در خط دفاعی مهم است. فردا مهم است که از ابتدا بجنگیم و منتظر آغاز بازی هستیم. انگیزه های بایرن مونیخ برای بازی فردا؟ قطعا بازی با دورتموند همیشه خاص است و شبیه دیدارهای لیگ قهرمانان اروپا است. هر بازیکن برای این بازی، انگیزه هایی بالا دارد. عالی است که همیشه مقابل بهترین ها خودتان را بسنجید.
هالند؟ او واقعا تشنه گلزنی است. آینده می تواند به هالند تعلق داشته باشد زیرا او از همه جوانب برای بهترین شدن برخوردار است. هالند سریع است و تمام کنندگی خوبی دارد. مهم است که فضاهای هالند را ببندیم و مانع رسیدن پاس به او شویم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.