سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

آندره آ پیرلو: تمام بازی های یوونتوس تعیین کننده اند

آندره آ پیرلو: تمام بازی های یوونتوس تعیین کننده اند

آندره آ پیرلو گفت تا جایی که یوونتوس به حضور کریستیانو رونالدو نیاز مبرمی داشته باشد، نمی تواند به او استراحت دهد

ایران ورزشی/در بیست و ششمین هفته سری آ ایتالیا، تیم های یوونتوس و لاتزیو، شنبه شب ساعت 23:15 به وقت تهران در استادیوم آلیانز به مصاف هم می روند. به گزارش وب سایت یوونتوس، آندره آ پیرلو، سرمربی یووه در کنفرانس خبری پیش از این دیدار حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

یوونتوس دیگر حق اشتباه کردن ندارد
لاتزیو تیمی عالی است و بازیکنانش سال هاست که کنار یکدیگر بازی می کنند. آن ها سبک بازی مشخصی دارند و نتایجی هم که کسب کرده اند، گویای خوب بودن آن هاست. می دانیم با تیمی روبرو می شویم که برای راهیابی به بالای جدول خواهد جنگید. تمام بازی ها برای یوونتوس تعیین کننده هستند. با تمام قدرت برای پیروزی در بازی فردا تمرکز می کنیم و پس از آن به بازی با پورتو فکر خواهیم کرد. اشتیاق و انگیزه های بالایی داریم چون بازی هایی سخت و مهم در پیش داریم. بازی فردا در جدول مهم است، درست مثل بازی های هفته پیش. باید فردا با هوشمندی بازی کنیم. می دانیم که در برهه حساس و سختی هستیم و صد درصد توان مان را هم نداریم. با توجه به تیم هایی که جلوتر از ما هستند، دیگر نمی توانیم اشتباه کنیم. ما هنوز در تمام جبهه ها حضور داریم و تا جایی که امیدی باشد، برای فتح لیگ تلاش می کنیم.
رونالدو خستگی را تحمل می کند
امروز صبح برخی بازیکنان، انفرادی تمرین کردند اما هنوز یک روز دیگر فرصت باقی است تا آن ها را در اختیار داشته باشیم. دلیخت هنوز تمرین نکرده و خواهیم دید فردا وضعیتش چگونه خواهد بود. بونوچی امروز کمی در تمرین حضور داشت و وضعیت بهتری دارد اما او هم 16 روز بوده که فعالیتی نداشته است. آلوارو موراتا بهتر است و هرروز تلاش می کند تا بهتر شود. غیبت بنتانکور، بدشانسی است اما باید کاری کنیم که بهترین تیم ممکن را برای بازی فردا داشته باشیم. آزمایش های آرتور ملو، دیروز خوب پیش رفته و دردش کم تر می شود. امیدواریم بتوانیم آرتور را در بازی های بعدی از جمله بازی با پورتو در اختیار داشته باشیم اما وضعیت او روز به روز بررسی می شود و باید ببینیم چه زمانی به تمرینات اضافه خواهد شد. وقتی بازی های زیادی انجام می دهید، یک یا دو روز استراحت خوب خواهد بود. این مسئله در خصوص رونالدو هم صدق می کند. او خستگی را تحمل کرده و تا جایی که ما به او نیاز مبرم داشته باشیم، این کار را خواهد کرد. رونالدو حرفه ای گری بالایش را نشان داده و نشان می دهد.
فاجولی می تواند از ابتدا به میدان برود
نمایش های مک کنی مرا شگفت زده نکرده است. قبلا در خصوص او تحقیق کرده بودیم و خوب می شناختیمش. دائمی شدن قرارداد مک کنی، حالا باید یک نقطه شروع جدید برای او باشد. بازیکنان جوان به خوبی در تیم جا افتاده اند و نسبت به انتظار ما، بهتر کار می کنند. باتجربه ها هم مشارکت بالایی دارند و برای جاافتادن بازیکنان جوان، کمک مهمی کرده اند. آرون رمزی وضعیت خوبی دارد و فردا می تواند بازی کند. او می تواند قدرت اضافه ای برای تیم باشد و به او نیاز داریم. فاجولی این فرصت را دارد تا فردا از ابتدا به میدان برود و بازی کردنش به این بستگی دارد که چه کسانی را در دسترس داریم. او می توانست مقابل اسپتزیا هم از اول بازی کند اما دچار مشکلاتی شد. فاجولی خوب تمرین می کند و مطمئن است. 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.