سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

اوله گونار سولسشر: نقل و انتقالات منچسترسیتی؟ در جایگاهی نیستم که درباره سایر تیم ها اظهار نظر کنم

اوله گونار سولسشر: نقل و انتقالات منچسترسیتی؟ در جایگاهی نیستم که درباره سایر تیم ها اظهار نظر کنم

تیم های منچسترسیتی و منچستریونایتد روز یکشنبه و در چارچوب رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از MEN، اوله گونار سولسشر، سرمربی نروژی منچستریونایتد در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با منچسترسیتی راجع به غیبت داوید دخیا در بازی مقابل کریستال پالاس و آمادگی بالای دین هندرسون می گوید:

داوید باید به خانه خود برود. در دنیای قدیم (پیش از شیوع کرونا) شما یک روز استراحت می کنید و پس از آن مجددا آماده می شوید اما با توجه به همه گیری این ویروس، شاهد دنیای متفاوتی هستیم. ما احساس کردیم که هر وقت که داوید نیاز به استراحت داشت، می تواند برود زیرا دین هندرسون را داریم. به محض این که داوید بازگردد، ما از قوانین پیروی خواهیم کرد و من انتظار دارم که او خیلی زود آماده شود. ما به او اجازه دادیم که برود و خواستار بازگشت هر چه سریع تر او هستیم اما داوید نیز یک انسان است. نمی دانم که او چه زمانی باز خواهد گشت اما خیلی طول نمی کشد. دین هندرسون مقابل کریستال پالاس عملکرد خوبی داشت و اشتیاق زیادی برای حضور در بازی مقابل منچسترسیتی دارد. هندرسون همچنین تجربیاتی در بازی های لیگ کاپ به دست آورده است.
درباره مصدومان منچستریونایتد
باور دارم که حداقل لیندلوف باید وضعیت خوبی برای این مسابقه داشته باشد. در بازی مقابل کریستال پالاس، او نیمکت نشین بود و هنوز از ناحیه کمر احساس درد می کرد اما امیدوارم حال او خوب شود. مارسیال نیز شاید برای این بازی آماده باشد. پل پوگبا نمی تواند در این بازی به میدان برود و هنوز آماده نیست.
منچسترسیتی با اختلاف زیادی نسبت به ما در صدر جدول حضور دارد
تمرکز ما روی این مسابقه است، نه جایگاهی که قرار است لیگ را در آن به پایان برسانیم. ما باید در بهترین فرم خود باشیم و سعی کنیم تا نسبت به فصل گذشته، تیم بهتری باشیم. اکنون امتیازات بیشتری نسبت به فصل قبل داریم و امیدوارم به فینال یک رقابت راه پیدا کنیم. باید خودمان را به چالش بکشیم. آن ها (منچسترسیتی) با اختلافی زیاد از ما جلوتر هستند و این بازی یک امتحان برای ما محسوب می شود.
از سولسشر راجع به اختلاف سطح و تفاوت های میان منچستریونایتد و منچسترسیتی سوال شد و او پاسخ داد:

نگران نیستم، فقط می توانم اتفاقاتی که در منچستریونایتد رخ می دهد را کنترل کنم. تفاوت های زیادی میان این دو باشگاه وجود دارد و در حال حاضر آن ها تنها تیم پیش روی ما در لیگ هستند.
سولسشر راجع به نتایج اخیر منچستریونایتد می گوید:

وقتی نتایجی  را کسب می کنید، گاهی اوقات عملکرد واقعی تیم خود را فراموش می کنید. کیفیت بازی ما مقابل وست بروویچ خوب نبود، در بازی با کریستال پالاس نیز همینطور. در لیگ برتر انگلیس وقتی که حریف شما مرتکب اشتباه نمی شود، باید آن ها را وادار به اشتباه کنید. در بازی های اخیر خود ما کمبود موقعیت گلزنی داشته ایم اما هنوز هم شکست ناپذیر هستیم. طی 4-3 هفته قبل، داستان از این قرار بود که در زمینه دفاعی عملکرد ضعیفی داریم، اکنون صحبت از این است که نمی توانیم گلزنی کنیم. مدتی قبل، ما مقابل ساوتهمپتون و رئال سوسیداد عملکرد بسیار خوبی داشتیم و بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم.
از سولسشر سوال شد که آیا منچستریونایتد توانایی رقابت با منچسترسیتی در نقل و انتقالات را خواهد داشت و او پاسخ داد:

من فقط روی کاری که انجام می دهیم تمرکز کرده ام. ما روش کاری خود را داریم و به عنوان یک باشگاه به شیوه خاصی برای انجام نقل و انتقالات خود اعتقاد داریم. در جایگاهی نیستم که بخواهم درباره باشگاه های دیگر اظهار نظر کنم و آن ها را با خودمان مقایسه کنم.
از سولسشر درباره نتایج متفاوت منچستریونایتد مقابل تیم های بزرگ در فصل جاری نسبت به فصل گذشته سوال شد و او پاسخ داد:

ما به این موضوع توجه کرده ایم و در فصل جاری عملکرد بهتری داشته

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.