جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰

حسین عبدی: جاه طلبی آلومینیوم اراک ادامه خواهد داشت

حسین عبدی: جاه طلبی آلومینیوم اراک ادامه خواهد داشت

به گزارش ایران ورزشی، عبدی در ابتدا اظهار داشت:

جا دارد از هواداران‌مان تشکر کنم که امروز برای ما سنگ تمام گذاشتند و سر تمرین تیم آمدند. از بازیکنان با غیرت‌مان تشکر می‌کنم که بدون هیچ کمبودی کنار کادر فنی کار کردند و با وجود پیشنهاداتی که داشتند، همراه ما ماندند.
وی افزود:

سپاهان یکی از تیم‌های خوب ایران است. این تیم چندین بار قهرمان ایران شده و الان در رده دوم لیگ است. سپاهان قطعاً جزو سه تیم برتر ایران است. بدون شک بازی سنگینی خواهد بود، ولی با شناختی که از تیم‌مان داریم حتماً بازی خوبی انجام خواهیم داد. می‌دانیم حریف‌مان بهترین خط حمله لیگ را دارد و با آنالیزی که انجام دادیم سعی می‌کنیم نقاط قوت این تیم را کنترل و از نقاط ضعف آن استفاده کنیم. باز هم می‌گویم باید توقع‌مان را از آلومینیوم منطقی کنیم، ولی تلاش می‌کنیم بهترین نتایج را مانند نیم‌فصل اول کسب کنیم. تیم ما در نیم‌فصل اول نشان داد بلندپرواز است و جاه‌طلبی بازیکنان ادامه خواهد داشت. سعی می‌کنیم جایگاه‌مان را حفظ کنیم و آن را ارتقا بدهیم.
مربی تیم فوتبال آلومینیوم توضیح داد:

یادمان باشد که ما در نیم‌فصل اول از چهار بازی اول فقط دو امتیاز به دست آوردیم و رفته رفته بهتر شدیم. در بازی قبل هم یک امتیاز توانستیم از نساجی بگیریم و فردا هم سعی می‌کنیم برای سه امتیاز بازی کنیم. بازی‌های لیگ برتر مانند یک شطرنج است و برخی اتفاقات در زمین بازی رقم می‌خورد. ما برای لحظه لحظه بازی برنامه داریم و امیدواریم از فرصت‌های‌مان استفاده کنیم. متأسفانه فاصله دو بازی ما کم بود و باعث شد خیلی کم تمرین کنیم، ولی خدا را شکر از لحاظ روحی بازیکنان در شرایط خوبی هستند. بازیکنان ما نشان دادند، بازیکنان روزهای بزرگ هستند و مقابل تیم‌های بزرگ همت خودشان را نشان می‌دهند.
عبدی در مورد محرومان و مصدومان تیمش نیز گفت:

محروم نداریم و فقط ربیع‌خواه مصدوم است که ان‌شاءالله خیلی زود او را هم در زمین بازی ببینیم.
وی در واکنش به پرسشی درباره تقویت تیم آلومینیوم اراک و نقل‌و‌انتقالات این تیم در نیم‌فصل یادآور شد:

ما احتیاج داریم که بازیکن جدید به ترکیب‌مان اضافه کنیم. ان‌شاءالله بعد از بازی با سپاهان بتوانیم به جمع‌بندی برسیم و در نقاطی که نیاز به تقویت داریم،‌ بازیکن جدید به تیم اضافه کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.