پنج شنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲

ریوالدو: اگر بارسلونا دو گانه کسب کند، می توانیم بگوییم این فصل موفقیت آمیز بوده است

ریوالدو: اگر بارسلونا دو گانه کسب کند، می توانیم بگوییم این فصل موفقیت آمیز بوده است

از نظر مهاجم سابق بارسلونا قرار نیست فصل بارسلونا با کسب جام نجات پیدا کند.

به گزارش ایران ورزشی، و به نقل از BarcaTimes ریوالدو، مهاجم برزیلی سابق بارسلونا در مصاحبه جدید خود با Betfair در مورد وضعیت بارسلونا، تراشتگن، گریزمان صحبت کرده است.ریوالدو در این مصاحبه گفته است:

مبارزه برای کسب جام همیشه خوب است و با حضور در فینال، تیم خیلی به آن نزدیک می شود اما پس از منابع و هزینه هایی که صرف شده، به نظرم بردن این جام (کوپا دل ری) فصل بارسلونا را نجات نخواهد داد. به نظرم با حذف احتمالی از لیگ قهرمانان اروپا، تمرکز بارسلونا باید روی فتح لالیگا باشد؛ آنها هنوز برای آن شانس دارند. در صورت کسب دو گانه (داخلی) می توانیم بگوییم بارسلونا فصل موفقی داشته است.
گریزمان؟ او حالا به نیمکت تبعید شده و تیم همچنان خوب نتیجه می گیرد، چیزی که نشان می دهد در این مورد حق با کومان بود. اما خب این ماجرا با این موضوع که آنتوان بازیکن فوق العاده ای است هیچ منافاتی ندارد. او باید هر بار که به زمین می رود این را به سرمربی ثابت کند چون ظاهرا هنوز کومان متقاعد نشده است. به نظرم گریزمان هنوز شانس این را دارد که ارزشش را در باشگاه نشان بدهد.
خوشحالی کومان با بازیکنان (پس از بازی با سویا) نشان می دهد او روی کارش که برگرداندن بارسلونا به جایگاه شایسته است، تمرکز دارد.
ما همیشه در مورد مهاجمان حرف می زنیم چون آنها کسانی هستند که با گلزنی می درخشند، این خیلی هم خوب است اما تراشتگن کسی است که در موقعیتی که بارسلونا با مشکلاتی رو به رو بوده، چندین فصل درخشان داشته باشد. او برای باشگاه بسیار بسیار مهم بوده است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.