سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

مرتضی فنونی ‌زاده: حتما باید پیشکسوتی فوت کند تا بازیکنان پرسپولیس به خودشان بیایند؟

مرتضی فنونی ‌زاده: حتما باید پیشکسوتی فوت کند تا بازیکنان پرسپولیس به خودشان بیایند؟

مرتضی فنونی زاده پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره شرایط سرخپوشان پایتخت در لیگ بیستم صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، مرتضی فنونی زاده در خصوص برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل سایپا به میزان گفت:

پرسپولیس یک بازی روان انجام داد و بازیکنان حقانیت خودشان را ثابت کردند. به غیر از سپاهان سایر تیم ‌ها برای پرسپولیس بازی کردند. ما باید اختلاف امتیازمان با تیم دوم را بالاتر ببریم تا با آرامش خاطر لیگ را ادامه دهیم. دوست دارم پرسپولیسی‌ ها هجومی ‌تر بازی کنند و گل‌ های بیشتری به ثمر برسانند. یک گل حاشیه امنی برای این تیم نیست.
فنونی زاده افزود:

همه بازیکنان زحمت زیادی کشیده‌ اند، اما سید جلال به تنهایی نزدیک به ۱۱ امتیاز برای پرسپولیس کسب کرده است. پرسپولیس خط حمله قوی ندارد و به این بردها، برد‌های اقتصادی می‌ گویند. شاید چون خط دفاع و هافبک خوبی داریم گل محمدی با خودش می ‌گوید دقایق اولیه بازی یک گل می ‌زنیم و ۹۰ دقیقه آن را حفظ می ‌کنیم! این در فوتبال حرفه ‌ای جواب نمی ‌دهد.
پیشکسوت پرسپولیس در ادامه گفت:

صادقی را تحسین می‌کنم که با ۱۱ بازیکن جوان مقابل پرسپولیس قرار گرفت و بازی بدی هم انجام نداند. بازی دادن به جوانان هزینه دارد که صادقی آن را پرداخت می ‌کند. پرسپولیسی‌ ها هم خوب عمل کردند، ولی مشکل عمده آنها در حال حاضر این است که کم گل می ‌زنند.
فنونی زاده در رابطه با دلایل تداوم موفقیت‌ های پرسپولیس در چند سال اخیر عنوان کرد:

جایگاه فعلی پرسپولیس و ۴ قهرمانی پیاپی نتیجه تلاش بازیکنان بوده و آنها شایسته این جایگاه هستند. بازیکنان ما تا قبل از فوت این دو عزیز عملکرد خوبی نداشتند و بازی‌ها را بی تفاوت انجام می‌دادند. فوتبال ساده‌ای را به نمایش می‌گذاشتند، تساوی‌های پی در پی و.. حتما باید یک پیشکسوت فوت کند تا بازیکنان به خودشان بیایند؟ زمانی که چند سال پیش آن اتفاق برای هادی عزیز افتاد پرسپولیس دوازدهم بود بچه‌ها هم قسم شدند و قهرمانی را رقم زدند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.