یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

رونالد کومان: ترجیح می دهم رئال در شهرآورد مادرید برنده شود

رونالد کومان: ترجیح می دهم رئال در شهرآورد مادرید برنده شود

مربی بارسلونا با اشاره به این که در حال حاضر به فکر دیدار مقابل پاری سن ژرمن نیست، گفت ترجیح می دهد رئال در شهرآورد مادرید پیروز شود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکا، رونالدو کومان که این روزها به خاطر کامبک مقابل سویا بسیار خوشحال است، در کنفرانس خبری خود در مورد مسائلی نظیر انتخابات پیش روی بارسلونا، بازی پیش رو مقابل پاری سن ژرمن، اتفاقات بعد از برد مقابل سویا و... صحبت کرد. نکته جالب در صحبت های مربی هلندی این بود که گفت دوست دارد رئال برنده شهرآورد مادرید شود. صحبت های این مربی را در ادامه می خوانید:

در مورد دیدار این هفته بارسلونا مقابل اوساسونا
این بازی اهمیت زیادی دارد زیرا در همین هفته اتلتیکومادرید و رئال مادرید مقابل هم قرار می گیرند و یک یا هر دو تیم امتیاز از دست خواهند داد. امیدوارم اتلتیکو مادرید امتیاز از دست بدهد. مهمترین نکته این است که در دیدار خودمان و مقابل حریفی قدرتمند و در خانه آنها پیروز شویم. یک بار دیگر باید کاملا آماده باشیم. فصلی طولانی داشته ایم و بازیکنان انرژی زیادی را در مسابقات صرف کرده اند. با این وجود بازی پا به توپ ما بسیار خوب است.
در مورد ماندن در بارسلونا
نمی دانم به کارم ادامه خواهم داد یا نه. فقط می دانم یک سال دیگر قرارداد دارم. در دو یا سه روز آینده مدیرعاملی جدید به باشگاه خواهد آمد و سپس در این مورد حرف می زنیم. در حال حاضر تمرکز من روی بازی های پیش رو و پیروزی در آنهاست. سایر مسائل در حوزه اختیارات من نیست.
در مورد دیدار مقابل پاری سن ژرمن
نتایج اخیرمان به خصوص کامبک مقابل سویا باعث شده اعتماد به نفس بازیکنان به شدت بالا برود. دیدارمان در لیگ قهرمانان در روز چهارشنبه برگزار می شود. در حال حاضر باید تمرکزمان را روی بازی مقابل اوساسونا بگذارید.
در مورد تنش های بعد از بازی مقابل سویا
این اتفاقات همیشه می افتد. خود من بعد از شکست در دیدار دور رفت معتقد بودم که روی آلبا پنالتی شده و داور نگرفته. گاهی اوقات مسائل به ضرر شما پیش می رود و گاهی به سودتان.  دو مسابقه مهم پشت سر گذاشتیم و شایستگی حضور در فینال را داشتیم. برخی مسائل حاشیه ای هم پیش آمد. اگر بازی بدون هیچ هیجان و احساساتی دنبال شود هم خوب نیست. در حال حاضر هر دو تیم به محل تمرین خود بازگشته اند، نتیجه را قبول کرده اند و بعد از تحلیل اتفاقات مسابقه به روند همیشگی خود برمی گردند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.