پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

معاون وزیر ورزش: حرف های دوستی که از نتیجه انتخابات ناراحت است را جدی نمی گیریم

معاون وزیر ورزش: حرف های دوستی که از نتیجه انتخابات ناراحت است را جدی نمی گیریم

مهدی علی ‌نژاد در خصوص انتخابات فدراسیون اتومبیلرانی و فوتبال صحبت هایی را انجام داده است

به گزارش ایران ورزشی، مهدی علی ‌نژاد در انتخابات فدراسیون اتومبیلرانی گفت:

این فدراسیون ١٣ ماه سرپرست داشت و ٣ سرپرست آمدند. در مجمع قبلی نظراتم را گفتم که در ابعاد قهرمانی و همگانی باید کارهای بیشتری انجام شود، چون ظرفیت فدراسیون بالاتر از چیزی است که انجام شده است.
مهدی علی‌نژاد افزود:

روزهای خوبی را در این فدراسیون شاهد خواهیم بود. ما نیاز به اتحاد و همدلی داریم. رقابت های قبل از انتخابات تمام شد و اگر اعضای خانواده کنار هم قرار نگیرند موفقیت حاصل نمی شود. وزارت ورزش به عملکرد فدراسیون نظارت خواهد داشت. حاشیه های قبلی نباید تکرار شود. بحث آموزش خیلی مهم است. از ظرفیت های بین المللی باید بیشتر استفاده کنیم و تورهای متعددی در ایران برگزار شود. موتور این فدراسیون باید با قدرت بیشتری کار کند. امیدوارم شاهد روزهای بهتری در این فدراسیون باشیم.
علی‌نژاد در حاشیه انتخابات فدراسیون، گفت:

امروز انتخابات را توانستیم برگزار کنیم که انتخابات بسیار نزدیک بود و به دور دوم کشیده شد. من قبلا در مجمع سالیانه گفته بودم ظرفیت‌های این رشته مغفول مانده و از قوه به فعل تبدیل نشده که امیدوارم ناظمی این کار را انجام دهد.
علی‌نژاد ادامه داد:

این رشته در بعد همگانی با آحاد مردم سر و کار دارد و در ورزش قهرمانی هم می‌تواند علاوه بر کسب مدال، درآمدزایی کند. رشته اتومبیلرانی و موتورسواری هم ابعاد قهرمانی و هم حرفه‌ای دارد. با برنامه‌ریزی بهتر امیدوارم شاهد روزهای خوب برای این رشته باشیم.
معاون وزیر ورزش همچنین درباره اینکه برخی نامزدها خود را نماینده وزارت ورزش معرفی می‌کنند گفت:

من در ابتدای جلسه قبل از صحبت‌های نامزدها تاکید کردم  که کاندیداهایی نداشتیم و هر کسی خودش را منتسب کرده این طور نیست. صحبت‌هایی شنیدیم و تعدادی از نامزدها این موضوع را مطرح کردند، ما هم گفتیم فقط به دنبال برگزاری سلامت مجمع هستیم و نامزدی نداشتیم.
معاون وزیر ورزش در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید سال 99 را چگونه ارزیابی می‌کنید گفت:

سال 99 ویژه بود، به خاطر کرونا نمی‌توان آن را با هیچ سالی مقایسه کرد. ورزش ما در بعد همگانی و قهرمانی آسیب جدی دید اما تلاش کردیم این آسیب ها را به حداقل برسانیم.
علی‌نژاد ادامه داد:

در بعد همگانی با هماهنگی وزارت بهداشت و ستاد مقابله با کرونا شرایط بازگشایی باشگاه‌ها فراهم شد. روند بیمه‌های ورزشی افزایش خوبی داشت و نشان می‌داد مردم به ورزش بازگشته‌اند. در بعد قهرمانی هم بیش از 20 لیگ قهرمانی را در رشته‌های مختلف برگزار و اردوها را از شهریورماه آغاز کردیم تا برای کسب سهمیه و حضور در المپیک دچار مشکل نشویم. در فوتبال هم لیگ سال قبل را برگزار کردیم هم امسال که الان در نیمه فصل هستیم. در لیگ قهرمانان هم دیدید پرسپولیس نایب قهرمان شد. اینکه ورزش آسیب دید در آن شکی نیست اما تلاش کردیم جبران شود و امیدوارم این شرایط را پشت سر بگذاریم و در 6 ماه دوم بعد از واکسیناسیون شرایط خوبی داشته باشیم.
علی نژاد درباره انتخابات فدراسیون فوتبال و حضور عزیزی خادم، توقعات وزارت و استوری علی کریمی گفت:

انتخابات فدراسیون فوتبال یکی از بهترین انتخابات بود؛ تعداد اعضای مجمع افزایش داشت به ویژه اهالی فوتبال، فوتبالیست‌ها، اعضای هیات‌ها، داوران، مربیان و ... حضور پررنگی داشتند همین تکثر رقابت نزدیکی را ایجاد کرده بود. باید به رای اعضای مجمع احترام بگذاریم، بدیهی است وقتی دموکراسی را پذیرفته‌ایم باید لوازم آن را هم بپذیریم.
علی‌نژاد بدون اینکه نامی از علی کریمی بیاورد، درباره دلخوری او گفت:

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.