یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

مدیرکل حقوقی وزارت ورزش: مراحل واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در حال انجام است

مدیرکل حقوقی وزارت ورزش: مراحل واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در حال انجام است

مرتضی فلاح می گوید سرمایه استقلال و پرسپولیس افزایش پیدا کرد و این آمادگی وجود دارد که در بازار سرمایه سهام دو باشگاه عرضه شود

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مرتضی فلاح مدیرکل حقوقی وزارت ورزش و جوانان در خصوص آخرین اقدامات صورت گرفته برای ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بازار سرمایه و ثبت تغییرات سرمایه دو باشگاه که توسط وزارت ورزش انجام شد، گفت:

افزایش سرمایه دو باشگاه فرهنگی، ورزشی استقلال و پرسپولیس طی مصوبه مجمع عمومی فوق‌العاده مورد تصویب قرار گرفت. بعد از اینکه کار تشریفات قانونی افزایش سرمایه سرخابی ‌ها انجام شد از طریق پذیرش ثبت شرکت‌ ها آگهی روزنامه منتشر شد و عملا سرمایه دو شرکت افزایش پیدا کرد.
فلاح افزود:

همزمان با اقداماتی که در وزارت ورزش و جوانان صورت گرفت، در شورای پذیرش بورس مراحل دیگر واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس درحال انجام است. افزایش سرمایه دو باشگاه یکی از اساسی‌ترین اقدامات صورت گرفته برای واگذاری سرخابی‌ها به بازار سرمایه بود.
فلاح تصریح کرد:

با توجه به اموال غیرمنقولی که به نام دو باشگاه شد، سرمایه استقلال و پرسپولیس افزایش پیدا کرد و این آمادگی وجود دارد که در بازار سرمایه سهام دو باشگاه عرضه شود.
مدیرکل حقوقی وزارت ورزش و جوانان افزود:

پیش از این سرمایه ثبت شده پرسپولیس یک میلیون تومان و سرمایه استقلال 10 میلیون تومان بود و می‌ توان گفت که این سرمایه‌ها غیرواقعی محسوب می ‌شد. با توجه به تغییرات صورت گرفته در سرمایه سرخابی‌ ها

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.