دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

مهرداد محمدی: برای درخشش با العربی نیاز به زمان دارم

مهرداد محمدی: برای درخشش با العربی نیاز به زمان دارم

مهرداد محمدی گفت: وقتی به العربی ملحق شدم، بزرگی و قدمت باشگاه العربی را می دانستم. از هواداران بزرگش اطلاع داشتم. از زمان آمدن به این تیم هدفم کمک به العربی برای بهتر شدن و خوشحالی هواداران بود

به گزارش ایران ورزشی، العربی فردا (یکشنبه) در هفته هجدهم لیگ ستارگان به مصاف تیم القطر می رود. در همین رابطه مهرداد محمدی مهاجم ایرانی العربی در نشست خبری این بازی حاضر شد و گفت:

این بازی برای ما 6 امتیازی است. امیدوارم در این بازی برنده شویم و نشان دهیم العربی مستحق جایگاه بهتری است.
محمدی افزود:

وقتی به العربی ملحق شدم، بزرگی و قدمت باشگاه العربی را می دانستم. از هواداران بزرگش اطلاع داشتم. از زمان آمدن به این تیم هدفم کمک به العربی برای بهتر شدن و خوشحالی هواداران بود.
مهاجم ایرانی ادامه داد:

من نیاز به زمان دارم تا به همراه العربی خوش بدرخشم. این تیم مستحق جایگاه بهتری است. در لیگ برتر ایران در تیمی پرهوادار بازی می کردم و خیلی خوب می دانم پیروزی در بازی ها چقدر روی هواداران تاثیر می گذارد. به همین خاطر تلاش می کنم العربی همیشه برنده باشد و هوادارانش خوشحال باشند.
محمدی در پایان گفت:

ما تمام امکانات لازم برای رسیدن در میان تیم های بزرگ در صدر جدول را داریم. کادر فنی در بهترین سطح قرار دارند و تمام شرایط خوب برای تمرین تیم در دسترس است تا ما بتوانیم پیشرفت کنیم

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.