پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

مدیرعامل شاهین بوشهر: اگر کمالوند با استقلال تمام کرده است، سراغ مربی دیگری می ‌رویم

مدیرعامل شاهین بوشهر: اگر کمالوند با استقلال تمام کرده است، سراغ مربی دیگری می ‌رویم

مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر می گوید که اگر سرمربی این تیم با باشگاه استقلال تمام کرده، بوشهری ‌ها با مربی جدیدی توافق می‌ کنند

به گزارش ایران ورزشی، سعید مسیگر درباره اینکه اسماعیل خلیل‌ زاده از حل مشکل فراز کمالوند برای حضور در استقلال خبر داده بود، به تسنیم گفت:

ما همچنان منتظریم با خود کمالوند صحبت کنیم. شنیدم باشگاه کمالوند با استقلال تمام کرده و اگر قرار به جدایی است، بهتر است که این اتفاق در فضایی دوستانه رخ دهد. با کمالوند هم که در روزهای اخیر در این باره صحبت می ‌کردیم، می ‌گفتیم جدایی باید در فضای دوستانه انجام شود.
مسیگر در مورد تصمیم باشگاه شاهین در صورت قطعی شدن حضور فراز کمالوند در استقلال تصریح کرد:

ما منتظر تماس کمالوند هستیم و اگر او تمام کرده است، به سمت مربی جدیدی می‌ رویم. بالاخره فوتبال جریان دارد. ما که مخالفت خود را با این جدایی اعلام کردیم، اما مربیان می ‌توانند قرارداد خود را یکطرفه و با پیامک فسخ کنند.
مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر در پاسخ به این پرسش که آیا این باشگاه با کمالوند یا استقلال بر سر پرداخت مبلغی توافق کرده‌اند یا خیر، گفت:

خیر. ما و باشگاه استقلال هیچ ارتباطی با هم برقرار نکردیم. باشگاه تمام مبلغی را که تاکنون باید به کمالوند پرداخت می‌ کرد، پرداخت کرد و اکنون نه طلبکار هستیم، نه بدهکار.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.