یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

استفانو پیولی: مصدومان مهمی داریم اما میلان در شرایط سخت هم می تواند خوب فوتبال بازی کند

استفانو پیولی: مصدومان مهمی داریم اما میلان در شرایط سخت هم می تواند خوب فوتبال بازی کند

استفانو پیولی، سرمربی میلان به تمجید از هلاس ورونا پرداخت و گفت هدف تیمش راهیابی به لیگ قهرمانان اروپا است

ایران ورزشی/در چارچوب بیست و ششمین هفته سری آ ایتالیا، تیم های هلاس ورونا و میلان، عصر یکشنبه ساعت 17:30 به وقت تهران در استادیوم مارک آنتونیو بنته گودی به مصاف هم می روند. به گزارش گل ایتالیا، استفانو پیولی، سرمربی میلان در کنفرانس خبری پیش از این دیدار به صحبت پرداخت.

نباید بگذاریم هلاس ورونا، بازی را فیزیکی کند
ایوان یوریچ حتی با وجود تغییر زیاد بازیکنانش، بازهم در عالی کار می کند. تیم آن ها تکنیکی و تهاجمی است و باید مراقب باشیم. هلاس ورونا اخیرا ناپولی و آتالانتا را شکست داده و با یوونتوس هم مساوی کرده است. آن ها در دوئل ها تیمی قدرتمند هستند. اکنون به اندازه کافی در به گردش درآوردن توپ سریع نیستیم و باید بهتر شویم. ورونا به دنبال نبردهای فیزیکی خواهد بود و ما نباید به آن ها چنین اجازه ای دهیم. اگر یک بازی فنی به نمایش بگذاریم، فرصت خوبی برای پیروزی در این دیدار خواهیم داشت. به بازیکنانم می گویم دوست داشتم سی سال جوان تر بودم تا در کنارشان بازی کنم. اگر با هم بر مشکلات غلبه کنیم، رضایت بیشتری خواهیم داشت.
فشردگی بازی ها برای میلان مشکل ساز شده است
رویکرد غلط در بازی با اودینزه؟ اشتباه است که بگوییم رویکردمان غلط بود. بچه ها مقابل اودینزه تمام تلاش شان را انجام دادند. مفتخریم که جوان ترین تیم سری آ هستیم و اگر می خواهیم پیشرفت کنیم، باید با چنین سختی هایی روبرو شویم. فصل دشوار است و مصدومان زیادی داریم. بنابراین سخت است که نتایج فصل گذشته را تکرار کنیم. الان وقت آن است سختی ها را تحمل کنیم و تا جای ممکن در بازی ها پیروز شویم. دو ماه و نیم تا پایان فصل مانده و بازی هایی تعیین کننده در سری آ و لیگ اروپا داریم. متاسفانه تقویم بازی های ما فشرده است و این مسئله برای ما مشکلاتی به وجود آورده است، از جمله مصدومیت. باید تلاش کنیم تعداد مصدومان ما کاهش یابد. بن ناصر با دو مصدومیت روبرو شده و در تلاش هستیم تا او را به بهترین سطح آمادگی اش برسانیم. سایر غایبان ما نیز بازیکنان مهمی هستند اما ثابت کرده ایم که می توانیم در شرایط سخت هم فوتبال خوبی بازی کنیم. هفت تیم قوی در لیگ هستند اما ما می خواهیم به لیگ قهرمانان اروپا برسیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.