یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

دیگو سیمئونه: کورس قهرمانی بسیار سخت و زیباست

دیگو سیمئونه: کورس قهرمانی بسیار سخت و زیباست

دیگو سیمئونه، سرمربی تیم اتلتیکو مادرید که تیمش از 24 بازی لالیگا 58 امتیاز کسب کرده و صدرنشین است، فردا از ساعت 18:45 میزبان رئال مادرید 53 امتیازی خواهد بود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکـا، روخی بلانکوس در صورت کسب پیروزی و گرفتن انتقام شکست بازی رفت، می تواند اختلاف در صدر جدول را به 8 و حتی بیشتر از آن هم افزایش دهد (با توجه به یک بازی کمتر) و سیمئونه در این خصوص گفت:

کورس قهرمانی بسیار زیباست. فردا دو تیمی که برای یک هدف می جنگند با هم روبرو خواهند شد. مطمئناً این بازی فقط 3 امتیاز دارد و هنوز بازی های زیادی باقی مانده است. چند هفته پیش تنها از ما و رئال مادرید به عنوان مدعیان قهرمانی یاد می شد، و کار بارسلونا را تمام شده می دانستند و حالا ببینید که آنها کجا هستند. می دانیم که کورس قهرمانی چقدر سخت است.
مقایسه ژائو فلیکس و آنخل کوریا
مشخصاً آنها خصوصیات متفاوتی دارند. هر بازیکن چیزهای خاصی به تیم اضافه می کند: کوریا بیشتر در بازی تیمی شرکت می کند و ژائو چیزهایی دارد که هیچ بازیکن دیگری از آن خصوصیات برخوردار نیست. از لحاظ آمار، ژائو وضعیت بسیار خوبی دارد. هر دوی آنها بازی خواهند کرد، که یکی از ابتدا به میدان خواهد رفت و دیگری احتمالاً باید کمی صبر کند، اما هر دو بازی خواهند کرد.
خوشحالی بعد از گل ژائو فلیکس مقابل ویارئال
او بسیار خوب به نظر می رسد. او مثل سایر اعضای گروه، خوب است. ما در لحظات استثنایی هستیم. بازی های بزرگی برگزار می کنیم و بازیکنان خود را برای چنین بازی هایی آماده می کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.