یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

آلومینیوم اراک 1-6 سپاهان /اراک توسط سپاهان فتح شد

آلومینیوم اراک 1-6 سپاهان /اراک توسط سپاهان فتح شد

آلومینیوم اراک و سپاهان در چارچوب لیگ برتر به مصاف هم رفتند.

یران ورزشی/آلومینیوم اراک و سپاهان در چارچوب لیگ برتر به مصاف هم رفتند.
دقیقه 15: ارسال امید نورافکن از جناح چپ زمین به بعد از تیرک دوم رفت و به سجاد شهباززاده رسید که پاس رو به عقب او و شوت خلعتبری در میانه راه به محمد محبی رسید تا این بازیکن با چرخش و شوت زمینی، به راحتی دروازه آلومینیوم را باز کند.
دقیقه 27: در شلوغی محوطه جریمه آلومینیوم، مدافع این تیم توپ را خوب دفع نمی کند. توپ دفع شده به سجاد شهباززاده می رسد و او با یک ضربه زمینی گل دوم سپاهان را به ثمر می رساند.
دقیقه 45: پاس بلند آریاکیا از سمت چپ میانه زمین به پشت مدافعان سپاهان را سید مهدی حسینی با فرار عالی و ضربه چیپ تبدیل به گل اول آلومینیوم کرد.
دقیقه 49: سپاهان خیلی سریع در نیمه دوم به گل می رسد. ضربه ایستگاهی تماشایی محمدرضا خلعتبری دور از دستان پورحمیدی وارد دروازه شد و گل سوم سپاهان را به همراه داشت.
دقیقه 60: شهباززاده دو گله می شود. ضد حمله سپاهان روی دروازه آلومینیوم اراک، بازیکن سپاهان پاس عرضی می دهد و شهباززاده با یک ضربه زمینی گل چهارم تیمش را می زند.
دقیقه 88: دانیال اسماعیلی فر از گوشه محوطه جریمه آلومینیوم اراک شوتی زمینی می زند که پورحمیدی بدون انجام کار خاصی اجازه باز شدن دروازه اش را می دهد.
دقیقه 90+4: دانیال اسماعیلی فر روی اشتباه بازیکنان آلومینیوم اراک در محوطه جریمه شوت زنی می کند و گل ششم سپاهان به ثمر می رسد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.