پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

مربی پیکان: شکست مقابل شهر خودرو توجیهی ندارد

مربی پیکان: شکست مقابل شهر خودرو توجیهی ندارد

مربی تیم فوتبال پیکان تهران گفت در لیگ برتر فوتبال، یک جنگ نابرابر بین تیم‌های متمول و تیم‌هایی مثل پیکان وجود دارد.

به گزارش ایران ورزشی، پاشایی در ابتدا اظهار داشت:

نیمه اول یک بازی خوب را انجام دادیم و موقعیت های زیادی را هم از دست دادیم و روی ضد حمله گل خوردیم. یک پنالتی صددرصد را داور برای ما گرفت ولی با اشتباه و تصمیم عجیب داور پشت خط، پنالتی را برگردانند. نیمه دوم کیفیت خوب را نداشتیم، تیم شهر خودرو تاکتیکی که داشتند استفاده کردند و در ضد حمله به گل هم رسیدند. به مهدی رحمتی و مردم مشهد هم تبریک می‌گویم.
وی افزود:

بازی را باختیم و هیچ توجیهی ندارد. بازیکنان در باد برد هفته قبل خوابیده بودند و جوان‌گرایی تاوان دارد. تیمی که گل بخورد، دچار ضعف و نقص است و نمی توانیم همه ایراد و مشکل را به گردن خط دفاعی بیندازیم ولی خط دفاعی اشتباهاتی داشت.
مربی تیم پیکان در مورد جذب بازیکن در فصل نقل و انتقالات گفت:

صددرصد باید برای تقویت تیم‌مان برای نیم فصل دوم بازیکن جذب کنیم. متاسفانه در بعضی از خطوط مان دچار کمبود بازیکن هستیم. در لیگ برتر فوتبال، یک جنگ نابرابر بین تیم‌های متمول و تیم‌های مثل پیکان شروع شده است. هر بازیکنی که حتی در لیگ مدنظر داشتیم، آن بازیکنان را هم به خاطر شرایطی که باشگاههای پولدار بابت رضایت‌نامه‌های‌شان ایجاد می‌کنند و پول هنگفت به آنها می‌دهند نتوانستیم موفق عمل کنیم.
وی ادامه داد:

هم اکنون با بازیکنان جوان و امید باشگاه پیکان کار مان را جلو می‌بریم امیدواریم در ادامه بتوانیم حداقل چند بازیکن با کیفیتی را بگیریم تا در نیم فصل دوم بهتر بازی کنیم.
پاشایی در پاسخ به این سوال که آیا ابتدای فصل لیگ برتر فوتبال هم کادر فنی‌ پیکان به خاطر همین کمبود بازیکن می‌خواستند استعفا بدهند، خاطرنشان کرد:

بعد بازی اول لیگ هم مهدی تارتار سرمربی تیم استعفا دادند و اکبر محمدی مخالفت کردند. محمدی و هیأت مدیره واقعا تلاش می‌کنند ولی بودجه باشگاه محدود است و حتی نمی‌توانیم باریکنان درجه دو سه جذب کنیم. در نیم فصل اول بد نتیجه نگرفتیم ولی راه ادامه دارد و به امید زنده‌ایم و امیدواریم در ادامه این کمبودهای را جبران کنیم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.