پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

حمله افشین پیروانی به فدراسیون فوتبال: زور شما فقط به پرسپولیس می رسد؟

حمله افشین پیروانی به فدراسیون فوتبال: زور شما فقط به پرسپولیس می رسد؟

سرپرست پرسپولیس بعد از بازی این تیم با نفت آبادان صحبت هایی عنوان کرده است

ایران ورزشی/افشین پیروانی پس از تساوی پرسپولیس با نفت آبادان گفت:

بحث فنی را باید کادرفنی توضیح دهد، گله ای که دارم از فدراسیون فوتبال است، ما فکر کردیم با آمدن رئیس جدید فدراسیون اشتباهات گذشته تکرار نمی شود ولی متاسفانه الان می بینیم در حق پرسپولیس بزرگ کم لطفی شده است. به دوستان کمیته تعیین وضعیت یادآوری می کنم که اگر قرار است ایراد و اشکال را رسیدگی کنند، بحث اینکه پنجره ما چرا بسته شده فکر میکنم پنج هزار مربی، بازیکن، سرپرست همه نسبت به تیم های قبلی شان معترض هستند و طلب دارند و الان چه چیزی شده به یکباره آقایان دارند برای پرسپولیس قانون را اجرا می کنند. الان در خود پرسپولیس ما، اکثر کادرفنی و بازیکنان از باشگاه های قبلی شان طلب دارند چرا به این رسیدگی نمی کنند؟ زورشان فقط به پرسپولیس رسیده است؟ نمی دانم به کی باید بگوییم، ما از آسیا توانستیم پنجره مان را باز کنیم چرا اینجا زورمان نمی رسد.
در این حین خبرنگار پرسید"یعنی معتقدید برای باشگاه های دیگر همکاری شده؟" پیروانی پاسخ داد:

این مورد نسبت به باشگاه های دیگر هم بوده، من می گویم پرسپولیس که زورش رسید از آسیا پنجره اش را باز کند اما در داخل می خواهند قانون را اجرا کنند، چرا برای بقیه تیم ها قانون را رعایت نمی کنند؟ چرا نسبت به تیم های دیگر که عرض کردم، سرمربی ما از 5 جای دیگر طلب دارد، خب اگر زورتان می رسد بروید این ها را بگیرید تمام قانون دارد اجرا می شود؟ بحث پروتکل، سازمان لیگ می گوید با چارتر بروید. کدام یک جز دو سه تیم لیگ برتری با چارتر می روند، کدام تیم هر یک هفته ده روز تست کرونا می دهد؟ فقط از راه دور نشسته اند کنترل می کنند آخر اینکه نشد؟ با اعصاب ما بازی کردند.
وی در مورد ترابی گفت:

ترابی تا 5 دقیقه قبل بازی نمی داند بازی می کند یا نه. او را به آبادان آوردیم، می خواهیم بگوییم برادر، دوست عزیز، قانون را می خواهند اجرا کنند ما حرفی نداریم ولی آیا برای همه اجرا می کنند؟ تیم لیگ یکی بوده تیم را فروخته اند بدون اینکه یک ریال به بازیکنش بدهد امتیازش را فروخته است آیا زورتان به آنها رسید؟ فقط می خواهید بگویید در مقابل پرسپولیس ایستادید؟ من می دانم دست به دست هم داده اید این تیم نتیجه نگیرد ولی ما پرسپولیس هستیم، سالیان سال است که حرف و حدیث پشتمان زیاد است ولی بدانید ما با قدرت می آییم و با قدرت هستیم و قهرمانی دیگر را هم می آوریم ولی شما که دنبال وضع قانون هستید و می خواهید قانون را اجرا کنید همه را به یک چشم نگاه کنید. آقای کمیته تعیین وضعیت این نیست که بیایید فقط در حق پرسپولیس بگویید قانون اجرا شود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.