جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰

ناصر ابراهیمی: یحیی باید یک برنامه اساسی برای خط حمله پرسپولیس داشته باشد

ناصر ابراهیمی: یحیی باید یک برنامه اساسی برای خط حمله پرسپولیس داشته باشد

پیشکسوت پرسپولیس درخصوص بازی این تیم برابر نفت آبادان به صحبت پرداخت.

ایران ورزشی/ناصر ابراهیمی، با اشاره به بازی اخیر پرسپولیس در برابر صنعت نفت آبادان اظهار داشت:

2 تیم در این دیدار بازی پایاپایی را از خود به نمایش گذاشتند. البته شرایط خاص زمین باعث شده بود کار یک مقدار برای دو تیم سخت شود اما در نهایت این دیدار با تساوی به پایان رسید که فکر می کنم با توجه به شرایط فنی بازی و نمایش فوتبالی که دو تیم از خود ارائه دادند، این نتیجه به نوعی عادلانه بود.
این مربی پرسپولیس تاکید کرد:

البته باید به این موضوع اشاره کنم که شرایط تیم ها در برابر پرسپولیس با همه بازی ها متفاوت است و حریفان پرسپولیس همیشه با انگیزه های بیشتری در مقابل این تیم قرار می گیرند و این موضع کار را برای پرسپولیس سخت تر می کند. در هر صورت من بر این باور هستم که پرسپولیس در هر نیم فصل 15 بازی سخت و مشکل را دارد که باید برای آنها برنامه ریزی ویژه ای داشته باشد.
او در خصوص این که پرسپولیس در برابر نفت نتوانست موقعیت خاصی روی دروازه آبادانی ها ایجاد کند به گفت:

در این بازی دروازه بان های دو تیم روز کم کار و کم زحمتی را پیش روی داشتند. پرسپولیس در این بازی نوک هدف مشخصی نداشت و همین موضوع باعث شده بود در ایجاد موقعیت موفق عمل کنند. پرسپولیس پس از جدایی مهدی طارمی و علی علیپور خط مهاجم نوکی ندارد و این موضوع برای این تیم موضوع ویژه ای است.
ابراهیمی با اشاره به نزدیک شدن سپاهان به پرسپولیس پس از تساوی اخیر سرخ ها تاکید کرد:

پرسپولیس باید خیلی مراقب باشد. سپاهان با پیروزی پرگلی که کسب کرد؛ با تفاضل گل دوم است و به تیم گل محمدی خیلی نزدیک شده است. یحیی باید برای بازی های بعد یک فکر اساسی برای خط حمله تیمش داشته باشد تا بتواند دوباره با حاشیه امنیت در صدر قرار بگیرد.
مربی سابق پرسپولیس در خصوص تایید اساسنامه فدراسیون فوتبال و نقش و تاثیر این اتفاق در مسائل کلان فوتبالی ایران به خبرنگار برنا گفت:

این اتفاق، اتفاق مهمی برای فوتبال ایران است که می تواند گام بلندی برای ایجاد اصلاحات بیشتر در فوتبال ایران است.  در سال های قبل به خاطر عدم تایید اساسنامه، فوتبال ما با سردرگمی هایی روبرو بود و حالا با تایید اساسنامه می توان به این سردرگمی ها پایان داد.
ابراهیمی تصریح کرد:

عزیزی خادم به عنوان ریاست فدراسیون فوتبال با چالش های زیادی روبرو است که همه امیدواریم تیم جدید فدراسیون بتواند مشکلات و معضلات فوتبال ما را به حداقل برساند. ساختار فوتبال ما باید با حضور بیشتر فوتبالی ها و چهره های شاخص تکمیل شود تا بتوانیم مشکلات را با تعامل برطرف کنیم. استفاده از اتاق فکر با حضور چهره های فوتبالی می تواند به فدراسیون کمک زیادی داشته باشد.
مربی سابق تیم ملی خاطرنشان کرد:

ما بازی های مقدماتی جام جهانی را در پیش داریم و با توجه به این که قرار است این بازی ها به صورت متمرکز برگزار شود، اگر فدراسیون عزیزی خادم بتواند میزبانی این بازی ها بگیرد می تواند گام خوبی را بردارند. ضمن این که جای فوتبال ایران در کرسی های آسیایی و بین المللی خالی است و تایید اساسنامه و تایید فوتبال ایران از سوی مرجعی مثل فیفا، می تواند راه و مسیر را برای کسب کرسی در مجامع بین المللی برای فوتبال ایران مهیا کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.