سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

آذری: بازی با استقلال درس بزرگی برای بازیکنان ما می‌شود

آذری: بازی با استقلال درس بزرگی برای بازیکنان ما می‌شود

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: بازی با استقلال درس بزرگی برای بازیکنان ما می‌شود که از فرصت‌هایی که به دست می‌آورند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از میزان ،سعید آذری، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان پس از شکست یک بر صفر عصراین تیم مقابل استقلال در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال اظهاراتی به شرح زیر انجام داد:

به تیمی که بازی خوب می‌کند، امتیاز نمی‌دهند. به آن تیمی که دقت و تمرکز بیشتری دارد و توپ‌هایش را به گل تبدیل می‌کند، امتیاز می‌دهند. بازی با استقلال درس بزرگی برای بازیکنان ما می‌شود که از فرصت‌هایی که به دست می‌آورند. استفاده کنند. همانند بازی با پرسپولیس ما هدیه‌ای را که برای خودمان فرستاده بودیم، پس فرستادیم و با دقت لازم بازی نکردیم.

زمانی که بازی به سمت حوادث می‌رود ممکن است که یک پنالتی پیش بیاید. فکر می‌کنم کمترین حق فولاد یک امتیاز بود، ولی نتوانستیم حداقل امتیاز را بگیریم. به بازیکنان استقلال هم تبریک می‌گویم و امیدوارم در ادامه لیگ فولاد روند خوبش را طی کند. از بچه‌ها و نکونام تشکر می‌کنم. ما همه تلاش‌مان را برای پیروزی کردیم، ولی در نهایت این اتفاق نیفتاد.

اجازه دهید که کارشناسان درباره داوری صحبت کنند. فکر نمی‌کنم که ما این اجازه را به خودمان دهیم که درباره هر صحنه‌ای اظهارنظر کنیم. تیم ما باخته است و باید باخت شرافتمندانه بپذیریم و بیشتر کار کنیم که اگر چنین شرایطی پیش

ما سال گذشته در نیم‌فصل دوم توانستیم نقل‌وانتقالات خوبی داشته باشیم، ولی امسال با توجه به محدودیتی که داریم، هنوز اتفاق خاصی نیفتاده و بعید است که بتوانیم تا ۲۸ اسفند و پایان فصل نقل‌وانتقالات، پنجره‌مان را باز کنیم.

رایزنی با فدراسیون برای کمک به باز شدن پنجره فولاد؟ همین فدراسیون و کمیته تعیین وضعیت پنجره ما را بسته است و ما مجبور شدیم به سمت CAS برویم. اگر قرار بود که پنجره‌مان را خود اینها باز کنند، چرا بستند؟! ما تمام مستندات‌مان تکمیل بود، ولی کمیته تعیین وضعیت بسته است. اگر تلاشی هم بکنند ما ممنون می‌شویم، ولی مجبوریم با همین شرایط در پلی‌آف آسیا بازی کنیم و اگر صعود هم کنیم با همین تیم ادامه خواهیم داد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.