سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹

حضور 9 دقیقه‌ای مقابل قبرس

قربانی در حسرت گلزنی برای آذربایجان

قربانی در حسرت گلزنی برای آذربایجان

علی قربانی که چند هفته قبل در اقدامی عجیب تیم ملی آذربایجان را انتخاب کرد، فعلاً در دو بازی این تیم موفق به گلزنی نشده و ناکامی را تجربه کرده است.

قربانی در حسرت گلزنی برای آذربایجان

در یکی از مسابقات هفته چهارم سطح C لیگ ملت‌های اروپا در گروه یک، تیم ملی آذربایجان که برخلاف دیدار اخیرش علی قربانی را در ترکیب ابتدایی نداشت و جزو نفرات ذخیره می دید، در ورزشگاه الباسان آرنا آلبانی میزبان تیم قبرس بود. تیم ملی آذربایجان که چهار شب قبل در دیدار مقابل مونته نگرو شکست خورده بود، در دقیقه ۲۷ مسابقه برابر قبرس صاحب یک ضربه پنالتی شد که قارا قارائف این موقعیت را هدر داد و در نهایت بازی با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

قبرس که در سه دیدار اخیرش شکست خورده بود، مقابل یاران قربانی صاحب نخستین امتیاز در لیگ ملت‌های اروپا شد و تیم ملی آذربایجان نیز با این تساوی به امتیاز چهار رسید و در جایگاه سوم جدول گروه یک سطح C این رقابت‌ها ماند. علی قربانی پس از حضور ۵۹ دقیقه‌ای در بازی اخیرشان مقابل تیم ملی مونته نگرو که نتوانست گلزنی کند، مقابل قبرس به‌عنوان بازیکن تعویضی از دقیقه ۸۱ وارد زمین شد. قربانی که چند هفته قبل در اقدامی عجیب تیم ملی آذربایجان را انتخاب کرد، فعلاً در دو بازی این تیم موفق به گلزنی نشده و ناکامی را تجربه کرده است. البته دی‌بیاسی، سرمربی تیم ملی آذربایجان با توجه به پنج گلی که قربانی در پنج بازی سومقاییت در لیگ آذربایجان به ثمر رسانده، همچنان به درخشش این مهاجم 30 ساله امیدوار است.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.