چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰

حواشی باخت علی اکبری مقابل حریف کره‌ای

فیلم امیر را چه کسی منتشــر کـرد؟

فیلم امیر را چه کسی منتشــر کـرد؟

امیر علی اکبری بعد از مدت‌ها اولین مسابقه خود را در مسابقات هنرهای رزمی در وان شامپیون برگزار کرد و شکستی عجیب را متحمل شد. او در این مسابقه‌ها شکست باور نکردنی و عجیبی را متحمل شد که بعد از یک هفته خبر آن رسانه‌ای شد.

امیر علی اکبری بعد از مدت‌ها اولین مسابقه خود را در مسابقات هنرهای رزمی در وان شامپیون برگزار کرد و شکستی عجیب را متحمل شد. او در این مسابقه‌ها شکست باور نکردنی و عجیبی را متحمل شد که بعد از یک هفته خبر آن رسانه‌ای شد.
امیر که مدت‌ها از میادین رسمی دور بود بعد از امضای قرارداد با لیگ وان‌شامپیون در قفس مبارزات حاضر شد و مقابل حریف کره‌ای شکست خورد. شکستی که شاید نشان از دوران رو به افول این ستاره نامی ورزش ایران داشته باشد. البته شکست امیر با حواشی زیادی روبه‌رو شد و باعث شد تا در 48 ساعت گذشته حرف‌ و حدیث‌های زیادی به راه بیفتد.
روز پنجشنبه در فضای مجازی خبری منتشر شد که حکایت از شکست امیر علی اکبری در مسابقه با حریف کره‌ای داشت اما عجیب بود که به یکباره این خبر با واکنش امیر علی اکبری روبه‌رو شد که مسابقه برگزار نشده و قرار است که روز جمعه با حریف کره‌ای مسابقه بدهم.
موضوع عجیبی بود. مگر می‌شود که خبر شکست ورزشکاری منتشر شود و بعد همان ورزشکار بگوید که قرار است فردا مسابقه بدهم؟ بعد از چند ساعت چلنج در این‌باره معلوم شد که مسابقه امیر علی اکبری با این ورزشکار کره‌ای یک هفته قبل برگزار شده بود و اصلاً روز جمعه قرار نبوده مسابقه‌ای برگزار شود.
اتفاقی عجیب که خبر شکست امیر بعد از یک هفته منتشر می‌شد در حالی‌که خودش هم این خبر را تکذیب می‌کرد.
ماجرا زمانی جالبتر شد که ظهر روز جمعه صفحه رسمی امیر علی اکبری اعلام کرد که لحظاتی پیش متأسفانه این ورزشکار در مسابقه با حریف کره‌ای شکست خورد! این کار ابتدا این شائبه را به وجود آورد که شاید امیر با این‌کار قصد داشته شکستش را پنهان کند اما حالا زوایای جدیدی از این مسابقه منتشر می‌شود.
ماجرا به شدت عجیب و غریب شده بود که چطور چنین چیزی ممکن است که مسابقه‌ای برگزار شود و خبر نتیجه آن بعد از یک هفته منتشر شود؟ بعد از بررسی قوانین برگزاری مسابقات در وان شامپیون مشخص شد که این سازمان در قراردادی که با ورزشکاران شاغل در این مسابقات دارد، این اجازه را به آنها نمی‌دهد که خبر مسابقه را منتشر کنند.
در قراردادی که این سازمان با ورزشکاران خود دارد، اعلام کرده فیلم مسابقات ضبط می‌شود و یک هفته بعد پخش می‌شود. در این مدت هم هیچکس حق ندارد که در این‌باره اطلاع رسانی کند!
قانون عجیبی که مشکلاتی را به وجود آورد اما حالا یک سؤال وجود دارد؛ چه کسی این خبر را قبل از انتشار رسمی فیلم از سوی سازمان برگزار کننده مسابقات بیرون داد و حالا شاید همین ماجرا در ادامه همکاری این سازمان با امیر علی اکبری هم تأثیرگذار باشد.
این سازمان قبل از شروع مسابقات تهدید کرده بود که در صورت لو رفتن اخبار نتایج رقابت‌ها مبلغ قرارداد فایترها را پرداخت نمی‌کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.