پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

آبی ها طلب بودوروف را هم بدهند، از نقل و انتقالات محروم هستند

آبی ها طلب بودوروف را هم بدهند، از نقل و انتقالات محروم هستند

استقلال هم باید مثل پرسپولیس بدهی های داخلی خود را پرداخت کند تا پنجره نقل و انتقالاتی اش باز شود.

به گزارش ایران ورزشی، سرخ ها اخیرا مطالبات بودیمیر را به صورت کامل پرداخت کردند ولی تا زمانی که بدهی های خود به مربیان و بازیکنان داخلی را پرداخت نکنند، پنجره آن ها باز نخواهد شد. پرسپولیسی ها تصور می کردند بعد از پرداخت مطالبات بودیمیر می توانند از خرید جدید خود یعنی مهدی ترابی استفاده کنند ولی چنین اتفاقی رخ نداد.

همین شرایط برای باشگاه استقلال هم وجود دارد و آبی ها علاوه بر پرداخت مطالبات بودوروف، باید بدهی های خود به مربیان و بازیکنان داخلی را هم بپردازند.

جمشید نورشرق، رییس کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال در همین راستا شب گذشته گفت:

پنجره نقل و انتقالاتی تراکتور و ماشین سازی هم بسته بود اما برای پرداخت این بدهی اقدام کردند و مستندات را در اختیار ما قرار دادند. اکنون پنجره نقل و انتقالاتی استقلال  هم بسته است و باید بدهی هایش را تعیین تکلیف کند. این موضوع تنها به پرسپولیس اختصاص ندارد. ما با باشگاه ها مدارا می کنیم و حتی اگر باشگاهی مستندات تعیین تکلیف دیون خود را حتی به شکل صدور چک در وجه طلبکاران به کمیته وضعیت ارائه بدهد شرایط مالی باشگاه را درک می کنیم اما اگر باشگاهی هیچ اقدامی نکند و فقط تقاضای مهلت کند تا این فصل تمام شود و وارد فصل دیگر شویم این نوع رفتار زیبنده فوتبال ما نیست.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.