پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

فروش 45 میلیاردی شهر خودرو تکذیب شد

فروش 45 میلیاردی شهر خودرو تکذیب شد

در حالی که فرهاد حمیداوی برای انتقال امتیاز شهر خودرو به هیات فوتبال خراسان 15 میلیارد پول نقد خواسته و استانداری خراسان هم قصد دارد در صورت اصرار حمیداوی به دریافت پول نقد، پرونده شهر خودرو را به کمیته تعیین صلاحیت استان ببرد و حمیداوی به دلیل بدهی های سنگین مالی رد صلاحیت کند، شایعه شد یک مشتری 45 میلیارد تومانی برای امتیاز این تیم پیدا شده اما منابع آگاه فروش ۴۵ میلیارد تومانی سهام باشگاه شهر خودرو را تکذیب می کنند.

به گزارش ایران ورزشی، سرنوشت شهر خودرو همچنان نا معلوم است. بازیکنان این تیم بعد از آن که شنیدند حمیداوی امتیاز شهر خودرو را واگذار می کند و دوران بلاتکلیفی و بی پولی آنها تمام می شود، یک پیروزی با ارزش مقابل پیکان به دست آوردند اما دوباره شایعه هایی درباره امتیاز تیم به گوش می رسد. امروز شایعه شد برای شهر خودرو مشتری 45 میلیارد تومانی پیدا شده که این شایعه بی ارتباط به خواسته حمیداوی نیست. حمیداوی اعلام کرده 15 میلیارد تومان نقد می گیرد و امتیاز را واگذار می کند اما بدهی های باشگاه به حدی سنگین است که هیات فوتبال نمی تواند پول نقد به مالک بدهکار باشگاه بدهد.

در همین خصوص باشگاه خبرنگاران جوان مدعی شد در حالی که امروز گفته می ‌شد باشگاه شهر خودرو با مبلغ 45 میلیارد تومان به مالک جدید به فروش رسیده است، اما این خبر تکذیب شد. یکی از مدیران باشگاه شهر خودرو ضمن تکذیب این مطلب گفت: واگذاری باشگاه شهر خودرو به مالک جدید صحت ندارد و  هنوز تصمیمی در این باره گرفته نشده است. حمیداوی مالک باشگاه تا پایان وقت اداری فردا  فرصت دارد امتیاز این باشگاه را واگذار کند تا درباره فروش امتیاز باشگاه تصمیم گرفته شود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.