پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

سید جلال حسینی: کمیته وضعیت جرات دارد مطالبات مرا از فدراسیون بگیرد؟

سید جلال حسینی: کمیته وضعیت جرات دارد مطالبات مرا از فدراسیون بگیرد؟

سید جلال حسینی می‌ گوید قانونی خوب است که برای همه باشگاه‌ ها اجرا شود

به گزارش ایران ورزشی، سید جلال حسینی درباره تساوی پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان به ایسنا گفت:

همه بازی‌ ها سخت است اما خوشحالیم با انجام چند بازی به صدر جدول رسیدیم و الان هم با وجود تساوی برابر صنعت نفت باز هم در صدر جدول هستیم. صنعت نفت تیم ریشه‌ دار و پر قدرتی است که از بازیکنان خوبی بهره می ‌برد. شرایط زمین و البته باد هم کار ما را سخت کرده بود.
حسینی افزود:

بعد از فینال لیگ قهرمان آسیا، تا به حال هیچ استراحتی نداشته ‌ایم و این موضوع کار ما را سخت کرده است. با کمبود بازیکن فشار به کل تیم وارد می ‌شود. برخی بازیکنان بیش از اندازه بازی می ‌کنند که این کار را سخت کرده است.
کاپیتان تیم پرسپولیس همچنین گفت:

وقتی کمبود بازیکن داریم در پست مهاجم وحید امیری و عالیشاه بازی می ‌کنند که پست غیر تخصصی آنهاست. این موضوع واقعا کار را سخت کرده است. در پست‌ های دیگر هم همین شرایط وجود داشت. کمال کامیابی ‌نیا ۵ یا ۶ بازی در پست غیر تخصصی خود یعنی دفاع بازی کرد. همه بردها را می‌ بینند و کسی توجه نمی‌ کند که بازیکنان فشار زیادی را تحمل می‌ کنند. امیدوارم که هرچه زودتر بازیکنان جدید به ما اضافه بشوند.
حسینی در ادامه درباره حکم کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال هم گفت:

این که بازیکنان به دنبال مطالبات خود باشند یک بحث است، اما خودم از چند باشگاه طلبکارم آیا جرات می‌ کنند طلبم را از آنها بگیرند؟ من از فدراسیون طلب دارم، جرات دارند پولم را از فدراسیون بگیرند؟ متاسفانه این کارهایی است که در قبال پرسپولیس انجام می ‌دهند. قانون خوب قانونی است که برای همه اجرا شود. امیدوارم این قانون برای همه اجرا شود.
حسینی در ادامه درباره مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس هم گفت:

آن‌ قدر بدهی و مشکلات در باشگاه وجود دارد که مدیران در حال پیگیری این موارد هستند. امیدوارم این مشکلات حل شود و بعد مطالبات بازیکنان هم پرداخت شود. الان فشار روی باشگاه زیاد است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.