چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰

مسابقه آل استار یا مصاف غول های شرق و غرب NBA

مسابقه آل استار  یا مصاف غول های شرق و غرب NBA

مسابقه ابر ستاره های لیگ بسکتبال NBA یا همان آل استار ۲۰۲۱ روز دوشنبه در آتلانتا برگزار می شود. این بازی هر ساله بین ستارگان دو کنفرانس شرق و غرب برگزار می‌شود.

علی رضایی / به گزارش ایران ورزشی، بامداد دوشنبه ۱۸ اسفندماه 1399ستارگان شرق و غرب NBA در یک رقابت جذاب به مصاف هم می روند. علاوه بر مسابقه اصلی آل استار، چالش مهارت ها، پرتاب سه امتیازی و در بین دو نیمه مسابقه اسلم دانک هم برگزار می شود. امسال هم مانند سالهای گذشته آل استار برگزار می شود اما به خاطر شرایط کرونایی یک سری نمایش‌های جانبی این مسابقه برگزار نمی‌شود.

پنج نفر شروع کننده تیم کنفرانس غرب شامل لبرون جیمز، یانیس آنته‌توکومپو، استفن کری، لوکا دانچیچ و نیکولا یوکیچ است و کاپیتان این تیم هم پادشاه بسکتبال یعنی لبرون جیمز است.کایری اروینگ، جوئل امبید، کوای لنرد، بردلی بیل و جیسون تیتم پنج نفر شروع کننده تیم کنفرانس شرق هستند و کاپیتانی این تیم هم برعهده کوین دورانت است که به خاطر آسیب دیدگی نمی تواند در این بازی جذاب وارد میدان شود. کمااینکه او روی نیمکت، تیم اش را همراهی می کند.

در مقایسه اعضای دو تیم آل استار، تیم کوین دورنت (بدون دورنت که بازی نخواهد کرد) برتری را در امتیاز آوری دارد. اما تیم لبران تقریبا در تمامی بخش های دیگر در این فصل برتری دارد. در آل استار 2021 برای اولین بار لبران جیمز و استفن کری در یک تیم قرار گرفته اند. دوین بوکر به دلیل مصدومیت، بازی آل‌استار و مسابقه پرتاب سه امتیازی را از دست داده است و مایک کانلی گارد یوتاجز جایگزین او شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.