چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

مرتضی فنونی زاده: گلزنی مشکل اصلی پرسپولیس است

مرتضی فنونی زاده: گلزنی مشکل اصلی پرسپولیس است

مرتضی فنونی زاده پیشکسوت پرسپولیس درباره شرایط سرخپوشان در لیگ بیستم صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، مرتضی فنونی‌زاده درباره تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان به تسنیم گفت:

بازی متعادل و حق دو تیم یک امتیاز بود،‌ چون روی دروازه‌ ها حمله‌ چندانی نشد و بازی بیشتر در وسط زمین جریان داشت. بازی در این مسابقه مقداری گره خورد و از آن طرف صنعت نفت با دفاع بسته خوب کار کرد. یک امتیاز در این بازی حق دو تیم بود.
فنونی زاده عنوان کرد:

شرایط آب‌ و ‌هوایی و وضعیت زمین هم روی بازی پرسپولیس تاثیر‌گذار بود. زمین ورزشگاه تختی شرایط ایده‌آلی نداشت و این وضعیت برای تیمی مثل پرسپولیس که روی زمین بازی می‌کند، کار را سخت می‌کند. پرسپولیس چند بازی است که بدون مهاجم نوک بازی می‌کند و این مسئله به تیم ضربه زده است. مهدی عبدی مهاجم شش‌دانگی است و گل‌های بین‌المللی و مهمی برای پرسپولیس به ثمر رسانده و یحیی گل‌محمدی می‌تواند به او فرصت دوباره و او را در ترکیب اصلی قرار دهد.
فنونی ‌زاده با بیان اینکه «اینکه پرسپولیس در بازی‌ ها کماکان گل نمی ‌زند یا اینکه کم گل‌ می ‌زند و یکی از معضلات اصلی تیم است» گفت:

در برخی از پست ‌ها که بازیکنان پرتعدادی حضور دارند، باید بازیکنان به صورت چرخشی به کار گرفته شوند. کمال کامیابی ‌نیا در بازی‌ هایی که حضور داشت خیلی عالی کار می ‌کرد ولی اینکه به یکباره بیرون بنشیند کار را برای او سخت می‌ کند.
پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به نیمکت‌ نشینی برخی از بازیکنان این تیم افزود:

در خط حمله نیز همینطور است. اگر آل‌ کثیر و مغانلو حضور داشته باشند ممکن است عبدی نیمکت ‌نشین محض شود و این موضوع باعث می ‌شود مهره ‌سوزی اتفاق بیفتد و گل‌ محمدی باید مراقب باشد. مهدی ترابی نیز با بازگشتش به ترکیب احتمالا امید عالیشاه یا احسان پهلوان را به نیمکت می ‌برد. در این شرایط کادر فنی می‌ تواند با ظرافت خاصی از همه بازیکنان آماده‌اش استفاده کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.