یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

وکیل شایان مصلح: هیچ توافقی نکردیم اما پنجره پرسپولیس باز شد

وکیل شایان مصلح: هیچ توافقی نکردیم اما پنجره پرسپولیس باز شد

وکیل شایان مصلح توضیحاتی درباره باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس ارائه داد.

به گزارش ایران ورزشی، هادی رهنما درباره اظهارات جمشید نورشرق مبنی بر دلیل باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس به رادیو ورزش گفت:

این صحبت‌ ها پر از تناقض است. نورشرق می ‌گوید به دلیل اینکه اکنون در فصل نقل و انتقالات هستیم محرومیت پرسپولیس به فصل بعد موکول می ‌شود. چنین قانونی وجود ندارد و در رای آمده است باشگاه پرسپولیس تا یک تاریخ مشخص حق اعتراض دارد که تا آن تاریخ هم به رای اعتراض نکرد.
رهنما افزود:

در پایان حکم آمده باشگاه موظف است 10 روز پس از قطعی شدن رای، حق بازیکن را پرداخت کند و در صورت ندادن پول مصلح باید به میزان 25 درصد از مبلغ بدهی‌اش را به حساب فدراسیون پول واریز کند. نمی‌دانم چگونه معادلات به هم خورد؟ نورشرق تا روز گذشته می ‌گفت در صورت به توافق رسیدن یا نرسیدن با پرسپولیس به من پیامک بده. حتی 2 پیامک برای نورشرق ارسال کرده و گفتم آیا این متن خوب است.
وکیل شایان مصلح تصریح کرد:

در متن این پیامک آمده بود باشگاه پرسپولیس و شایان مصلح هیچ مذاکره و توافقی انجام نداده‌اند و هیچ مبلغی هم واریز نشده است. امروز با ابراهیم شکوری و جعفر سمیعی در باشگاه پرسپولیس صحبت کردم و برنامه ای به من اعلام کردند تا با دریافت پول در برخی تاریخ ‌ها رضایت‌ بدهم اما هیچ توافقی بین ما حاصل نشد.
رهنما درباره اینکه آیا منظور ابراهیم شکوری از بازیکنی که به تازگی رای گرفته نباید همین الان طلبش را دریافت کند، شایان مصلح بوده است، ادامه داد:

من نمی‌دانم چه اتفاقی رخ داده است؟ با این تفاسیر اکنون باشگاه تراکتور که برای باز شدن پنجره‌اش پول رشید مظاهری را پرداخت کرده باید به باز شدن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس اعتراض کند. در سال 85 فلان بازیکن از پرسپولیس شکایت کرده اما دنبال حق و رای خود نبوده است اما شایان مصلح یا بازیکن دیگری که دنبال رای قطعی رفته و پیگیر بوده اند نباید پول خود را بگیرند.
رهنما توضیح داد:

قانون کمیته وضعیت در سال 85 با الان متفاوت است. اکنون طبق حکم عالی ترین مرجع رسیدگی به پرونده‌های بدهی فوتبال کشور یعنی کمیته وضعیت جلو رفته ایم و خود مسئول این کمیته به من گفته اگر با پرسپولیس توافق نکردی پیامک بده تا جلوی نقل و انتقالات  این باشگاه را بگیرم. مبلغ حکم مصلح 510 میلیون تومان است.
وکیل شایان مصلح تصریح کرد:

اگر پرسپولیس می خواهد با این روند جلو برود چرا با من جلسه گذاشت و رئیس هیات مدیره این باشگاه با من تماس گرفت که اکنون 150 میلیون تومان دریافت کن و در فروردین و اردیبهشت باقی مانده پول موکلت را پرداخت می کنیم. وقتی ما هیچ رضایت و توافقی با پرسپولیس نداشته ایم چگونه پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس باز شد.
رهنما ادامه داد:

این موضوع برای ما و هواداران تیم‌های دیگر مثل استقلال، سپاهان و تراکتور شبهه ایجاد می‌ کند. واقعا تبعیض وجود دارد.  در مرداد 95 شکایت کردیم و بررسی این پرونده نهایت سه ماه طول می‌کشد. در این حالت باید اولین پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس بسته می‌شد نه اینکه نورشرق بگوید در پنجره دوم در صورت پرداخت نشدن مبلغ قرارداد مصلح بسته می‌شود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.