یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

ساکت الهامی جانشین مجید جلالی شد

ساکت الهامی جانشین مجید جلالی شد

ساکت الهامی از امروز سرمربی نساجی قائم شهر است.

به گزارش ایران ورزشی باشگاه نساجی بعد از شکست مقابل تراکتور که احتمال سقوط این تیم به لیگ آزادگان را افزایش داد به فکر تغییر کادر فنی افتاد. مالک باشگاه و مدیر عامل نساجی امروز با مجید جلالی جلسه گذاشتند و در پایان این نشست طرفین برای قطع همکاری به توافق رسیدند. مجید جلالی 6 بازی هدایت نساجی را برعهده داشت که در این 6 دیدار تیم قائم شهری موفق به کسب پیروزی نشد. 5 شکست و تنها یک مساوی کارنامه مجید جلالی در نساجی بود. جلالی که جایگزین وحید فاضلی شده بود امروز پذیرفت از هدایت نساجی کنار برود.

از نساجی خبر می رسد مربی جایگزین مجید جلالی کسی نیست جز ساکت الهامی. گویا مالک و مدیرعامل نساجی با الهامی به توافق رسیده اند و ساکت الهامی امروز نساجی را تمرین می دهد. این تیم دو بازی سنگین مقابل سایپا در جام حذفی و لیگ برتر دارد. نساجی باید ابتدا در جام حذفی به مصاف سایپا برود و سپس بازی هفته هجدهم لیگ برتر را مقابل همین تیم برگزار کند. از ساعت 13 امروز ساکت الهامی با شرکت در تمرین نساجی و برگزاری مراسم معارفه کار خود را به عنوان سرمربی نساجی آغاز خواهد کرد.

احتمال دارد امید روانخواه در کادر فنی نساجی بماند اما اسماعیل اسماعیلی، پیشکسوت فوتبال قائم شهر و دو مربی دیگر به کادر فنی نساجی اضافه می شوند. هاروت ابراهیمیان، مربی دروازه بان های این تیم نیز به فعالیت خود ادامه خواهد داد. نساجی در حال حاضر تیم پانزدهم جدول است و مدیران این باشگاه امید دارند با هدایت ساکت الهامی سهمیه لیگ برتری استان مازندران را حفظ کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.